SEVGİLİYE HEDİYEDE YENİ TREND: SEVGİLİ KİTABI

Doğum günü, yıl dönümü, yılbaşı, sevgililer günü vb. tüm özel günlerde sevdiğiniz kişiye çok özel bir hediye verebilirsiniz.

SEVGİLİYE HEDİYEDE YENİ TREND: SEVGİLİ KİTABI

Hediyemizin sevdiğimiz KİŞİYE ÖZEL, ROMANTİK VE KALICI olmasını isteriz. İşte size gerçekten özel bir "SEVGİLİYE HEDİYE" önerisi: Sevgili Kitabı

SEVGİLİ KİTABINIZI hazırlayabilmek için öncelikle WWW. SEVGİLİKİTABİ .COM sitesine bağlanmanız gerekiyor.

KOLAYCA KİTABINIZI OLUŞTURUN

"AŞKININ KİTABINI YAZ" sloganını kullanan site, internet kullanıcılarının KENDİ KİTAPLARINI son derece kolay bir şekilde oluşturulabilmesi amacıyla geliştirilmiş.

Site tamamen ONLİNE çalışıyor. Program vs. indirmenize gerek yok. Bu sayede farklı bilgisayarlardan bağlanarak kitabınızı tamamlayabiliyorsunuz.

İnternet sitelerinde her zaman karşımıza çıkan üye olma zorunluluğu SEVGİLİKİTABİ.COM'DA yok. Üyelikle uğraşmadan facebook hesabınızla siteye giriş yapabiliyorsunuz.

FOTO KİTAP YAPABİLİRSİNİZ

Giriş yaptıktan sonra kolaylıkla EVLİLİK, YILDÖNÜMÜ, DOĞUM GÜNÜ, TATİL-GEZİVB. KİTAPLARI oluşturabiliyorsunuz. Kitabınızı kendi FOTOĞRAF VE YAZILARINIZLA ( FOTO KİTAP) oluşturabileceğiniz gibi sitenin yaratıcı ekibi tarafından oluşturulmuş eğlenceli KARİKATÜR sayfalarını kullanmanız da mümkün. Ayrıca KİTABA eklemek isteyebileceğiniz arka fonlar, çiçekler, kalpler gibi ihtiyacınız olan tüm materyaller de sitede mevcut. Bu materyalleri kullanarak kitabınızı süsleyebilirsiniz.

HAZIR KİTAPLAR VAR

KİTAP HAZIRLAMAK isteyen ancak zaman sıkıntısı yaşayan kullanıcılar da düşünülmüş ve bunun için HAZIR KİTAPLAR oluşturulmuş. HAZIR KİTAPLARI istediğiniz değişiklikleri yapıp kendinize uyarlayarak satın alabiliyorsunuz.

Sitenin adı SEVGİLİKİTABİ.COm olsa da ANNE, BABA, KARDEŞ VE ARKADAŞLARA yönelik HEDİYE KİTAPLAR da bulunmakta.

KUSURSUZ HİZMET

Kitabınızın SAYFA SAYISINI, CİLTLEME YÖNTEMİ gibi özelliklerini istediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz.KALİTELİ şekilde basılmış ve hazırlanmış kitabınız,HEDİYELİK Kutusunda adresinize gönderiliyor.

Firmanın HİZMET KALİTESİyle ilgili olarak sitede BİNLERCE OLUMLU YORUM yer alıyor. Yorumlardan anlaşıldığına göre firma çalışanları KULLANICILARINA İLGİLİ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE HİZMET veriyor.

Sitede kitap hazırlamak ücretsiz, sadece bastırmak istediğiniz kitaba ücret ödüyorsunuz. Oluşturduğunuz kitabı online olarak PAYLAŞMANIZ mümkün.


DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ