Şefkat Tepe Son Bölüm İzle - Şefkat Tepe 126. Bölüm Full ve Tek Parça İzleme Videosu

17 Kasım 2013 10:54

Şefkat Tepe 126. bölüm 16 Kasım Cumartesi Samanyolu TV'de yayınlandı. Aksiyonun ve heyecanın eksik olmadığı Şefkat 126. bölümü haberimizdeki bağlantı ile internetten full, tek parça ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Şefkat Tepe Son Bölüm İzle - Şefkat Tepe 126. Bölüm Full ve Tek Parça İzleme Videosu

16 Kasım Cumartesi günü ekrana gelen ŞEFKAT TEPE 126. bölümde hen heyecanlı hem de duygusal sahneler yer aldı. ŞEFKAT TEPE’nin 126. Bölümde Cemal ve Fazel'i bulmak için kasabaya gelen El Nusra gerillaları, köyü adeta yakıp yıkarlar. Acımasızca halkı öldüren gerillalar, birçok köylüyü de rehin alır. Rehineler arasında kimliğini açıklaması kesin bir emirle yasaklanan Serdar da vardır.

ŞEFKAT TEPE SON BÖLÜMDE Havin ve Dicle ise El Nusra lideri Azel tarafından bombayla bağlanarak, timi ele geçirmek için kullanılır. Diğer yandan tim, Fazel'in kim olduğunu acı bir tecrübeyle öğrenmek zorunda kalacaklardır. ŞEFKAT TEPE son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki  bağlantıya tıklamanız yeterli...

ŞEFKAT TEPE İZLE (126. Bölüm Full İzle)

Şefkat Tepe 126. bölüm Fargmanı:


Haberle İlgili Yorumlar


ENDER EMİR: Güzelmiş

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.