Kordon Celil Yeni Sezonda Şefkat Tepe Dizisinde Yok

Samanyolu TV'de ekranlara gelen Şefkat Tepe dizisinde Kordon Celil rolü ile tanınan Ertuğrul Şakar yeni sezonda dizide yer almayacak.

Kordon Celil Yeni Sezonda Şefkat Tepe Dizisinde Yok

Geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan dizide teröristlerin korkulu rüyası olan ve Sungurlar timinin en iyi 2. elemanı olan Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar, yaptığı açıklamada yeni sezonda dizide olup olmayacağının belli olmadığını açıklamıştı. Dizide Mert Kılıç'ın ardından başrolü üstlenen Ertuğrul Şakar yeni sezonda hikayenin değişeceğine vurgu çekerek dizide olup olmadığım henüz belli değil açıklamasında bulunmuştu.

Ertuğrul Şakar, "Kordon Celil" diziye veda etti.

Dizinin hayranları ise Ertuğrul Şakar diziden ayrılmasın diye çeşitli medya sitelerinden kanala mesaj göndermeye hala devam ediyor.kordon celıl yenı sezonda varmı, kordon celil diziye ne zaman giriyor, kordon celil neden şefkat tepe dizisinde oynamıyor, kordon celil yeni sezonda varmı, sefkat tepede kordon noldu, sefkat tepede celil nereye gitti, sevkat tepe yeni sezon oynayacakmi, şefkat tepe celil varmı , şefkat tepe celil yeni sezonda varmı, şefkat tepe yeni bölümde celil varmı