SEÇİM ŞARKISI - AKP 2014 RECEP TAYYİP ERDOĞAN (UĞUR IŞILAK) ''GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLAN''

19 Şubat 2014 15:45

Ak Parti 2014 Seçim şarkıları arasında en beğenilen şarkı Uğur Işılak tarafından seslendirilen ''Göründüğü Gibi Olan'' başlığı adı altında aranan Dombra müziği kullanılarak seslendirilen şarkı oldu. Uğur Işılak tarafından seslendirilen 2014 Ak Parti seçim şarkısını dinlemek için ilgili bağlantıları haberimizde bulabilirsiniz.

SEÇİM ŞARKISI - AKP 2014 RECEP TAYYİP ERDOĞAN (UĞUR IŞILAK) ''GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLAN''

AK PARTİ 2014 SEÇİM ŞARKISI (GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN) UĞUR IŞILAK

AK PARTİ 2014 YENİ SEÇİM MÜZİĞİ dinle. AK PARTİ 2014 (GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN UĞUR IŞILAK) seçim şarkısı dinle. Ak Parti yeni seçim müziği dinle. AK PARTİ YENİ SEÇİM ŞARKISI DİNLEAK PARTİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ŞARKISI DİNLEAK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN için yeni bir şarkı yapıldı. UĞUR IŞILAK tarafından seslendirilen AK PARTİ'nin YENİ SEÇİM MÜZİĞİ dinleyenler tarafından büyük beğeni topladı. 

Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkı üzerine Erdoğan duygu dolu anlar yaşarken, şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi. 

2014 Ak Parti Seçim Şarkısı - Recep Tayyip Erdoğan Şarkısı (Uğur Işılak) Sözleri

Ezilenlerin gür sesidir o 
Suskun dünyanın hür sesidir o 
Göründüğü gibi olan , gücünü milletten alan, Recep Tayyip Erdoğan.. 
Recep Tayyip Erdoğan..  Recep Tayyip Erdoğan.. 
Halkın adamı Hakkın aşığı 
O milyonların umut ışığı 
Mazlumlara sırdaş olan, Gariplere yoldaş olan Recep Tayyip Erdoğan.. 
 Recep Tayyip Erdoğan..  Recep Tayyip Erdoğan.. 
Oldu her zaman sözünün eri 
Çıktığı yoldan dönmedi geri 
Kararlıdır davasında , anaların duasında Recep Tayyip Erdoğan.. 
Recep Tayyip Erdoğan.. Recep Tayyip Erdoğan.. 
Sözü dosdoğru yoktur riyası 
Zalimlerin korkulu rüyası 
İnandığı yolda giden , Yıllardır beklenen lider , Recep Tayyip Erdoğan.. 
Recep Tayyip Erdoğan.. Recep Tayyip Erdoğan..


Haberle İlgili Yorumlar


EREN ŞAHİN: Recep amca annem fakir ona para verirmisin

KEZİBAN AŞIRI: SELAMUN ALEYKÜM ADAM GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN DIK DUR EGILME MILLET SENİNLE BAŞIMIZI ÖNE EĞDİRMEDİN BİZ SENDEN RAZIYIZ ALLAH TA RAZI OLSUN. SENİ HARCATMAYACAGIZ SEN BİZİ BIRAKMADIKCA SENINLEYIZ BİZİ BIRAKMA KİM NE DERSE DESIN CEVABINI TOKAT GİBİ ALIYOR. YEREL SEÇİMLERDEDE AMPULLERI DEĞİL AVIZELERI PATLATACAGIZ YÜCE ALLAH'IN IZNIYLE BU VATANI ITE UGURSUZA DIN DUSMANI CHP.YE BIRAKMAYALIM BEN UŞAK TA ELIMDEN GELENIN FAZLASINI YAPIYORUM.UTANMADAN DIYORLARKI NE YAPTI.BENDE ANANIZIN GECTIGI YOLLARI YAPTI DIYORUM HİZMETLERİ SAYIYORUM.ONLARI INKAR GELEMIYORLAR.ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN YÜKÜMÜZ ÇOK AĞIRLAŞTI SANDIKLARI ÖYLE BEKLIYORUZ.SENI SEVIYORUZ CANIM BAŞBAKAN IM.ALLAH A EMANET OLUN EŞINIZE DE SEVGİLER. .¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦¦ BU KALPLER YETMEZ KALBIMIZ DUALARIMIZ SENINLE.YALNIZ VEKILLERINIZ BAKANLARINIZ BELEDİYE BAŞKAN LRI BAZILARI MILLETI KIZDIRACAK AÇIKLAMA YAPMASALAR ÇOK DAHA LEHIMIZE OLUR.¦

ELİF ÇAĞİRMAN: Harika bir söz videosuna da beğeneceğim

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.