(Sayısal Loto Sonuçları) Milli Piyango 2 Kasım Sayısal Loto Sonuçları

06 Kasım 2013 01:02

Sayısal Loto çekildi. Milli Piyango tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Sayısal Loto 2 Kasım çekilişi yapıldı. Sayısal Lotoda bu haftanın sonuçları belli oldu. İşte Sayısal Loto sonuçları;

(Sayısal Loto Sonuçları) Milli Piyango 2 Kasım Sayısal Loto Sonuçları

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafınca düzenlenen SAYISAL LOTO SONUÇLARI açıklandı. 886. HAFTA SAYISAL LOTO sonuçlarına göre, kazandıran numaralar belli oldu. İşte SAYISAL LOTO sonuçlarına göre bu haftaki şanslı numaralar... MPİ SAYISAL LOTO sonuçları haberler.com'da.SAYISAL LOTO'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresince düzenlenen şans oyununun 886. HAFTA SAYISAL LOTO çekilişinde, kazandıran numaralar 04 - 13 - 28 - 32 - 38 - 49 olarak belirlendi.

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından 2 KASIM çekilişi yapılan SAYISAL LOTO'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 462 bin 629 lira 79 kuruş tutarındaki ikramiye haftaya devretti. Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 254 kişi 2 bin 425 lira 40 kuruş, 4 bilen 12 bin 928 kişi 36 lira beş kuruş, 3 bilen 241 bin 529 kişi 5 lira kırkar kuruş ikramiye alacak.

MPİ SAYISAL LOTO'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresince düzenlenen şans oyununun 886. HAFTA SAYISAL LOTO çekilişinde, kazandıran numaralar 04, 13, 28, 32, 38 ve 49 olarak belirlendi. 2 Kasım çekilişi yapılan SAYISAL LOTO'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 462 bin 629 lira 79 kuruş tutarındaki ikramiye haftaya devretti.

MİLLİ PİYANGO İDARESİNDEN yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 254 kişi 2 bin 425 lira 40 kuruş, 4 bilen 12 bin 928 kişi 36 lira beş kuruş, 3 bilen 241 bin 529 kişi 5 lira kırkar kuruş ikramiye alacak.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

SAYISAL LOTO, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca"oyun"olarak da ifade edilen şans oyunudur. SAYISAL LOTO çekilişi özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

SAYISAL LOTO ikramiyelerinin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür. İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

SAYISAL LOTO'DA DEVİR İŞLEMLERİ

SAYISAL LOTO oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine SAYISAL LOTO oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. SAYISAL LOTO oyun planında dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

SAYISAL LOTO oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.