Sayısal Loto Sonuçları - 28.09.2013 Sayısal Loto çekilişi sonuçları sorgula (MPİ)

28 Eylül 2013 21:53

Sayısal Loto 28 Eylül çekilişi bugün yapıldı. Milli Piyango İdaresinin en çok kazandıran oyunlarından Sayısal Loto 881. hafta çekilişi bu akşam yapıldı. Sayısal Loto sonuçları Haberler.com'da...

Sayısal Loto Sonuçları - 28.09.2013 Sayısal Loto çekilişi sonuçları sorgula (MPİ)

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından düzenlenen SAYISAL LOTO 28 EYLÜL çekilişi yapıldı. SAYISAL LOTO 881. HAFTA çekilişinde altı bilen bir kişi 1 MİLYON 459 BİN 964 LİRA 55 KURUŞ ikramiye kazandı. MİLLİ PİYANGO İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre SAYISAL LOTO 28 EYLÜL 2013 tarihli çekilişinde altı bilen bir kişinin kuponunu Antalya/ Kaş'dan yatırdığı öğrenildi. 


SAYISAL LOTO 28 EYLÜL çekilişinde bir kişiye yaklaşık 1.5 MİLYON TL kazandıran talihli numaralar 08-13-20-21-28-49 olarak belirlendi.


MİLLİ PİYANGO İdaresi Genel Müdürlüğünce yapılan SAYISAL LOTO çekilişinde 5 bilen 219 kişi 2 bin 807 kişi beşer kuruş, 4 bilen 12 bin 105 kişi otuzdokuzar lira, 3 bilen 229 bin 239 kişi 5 lira altmışbeşer kuruş ikramiye kazandı.


SAYISAL LOTO 28 EYLÜL 2013 tarihli çekilişte altı bilen bir kişi 1.459.964,55 TL ikramiye kazandı ve ANTALYA/KAŞ ilçesinden çıktı. 


SAYISAL LOTO çekilişi her hafta cumartesi yapılıyor. SAYISAL LOTO çekilişi bu akşam MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından yapılacak. SAYISAL LOTO sonuçları bu akşam HABERLER.COM'da. SAYISAL LOTO kazandırmaya devam ediyor. SAYISAL LOTO 881. haftasında. SAYISAL LOTO çekilişi bu akşam 21.30'da. SAYISAL LOTO sonuçları açıklandığı zaman sizlere burdan duyuracağız. SAYISAL LOTO 28 EYLÜL ÇEKİLİŞİ bugün... 


SAYISAL LOTO SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLA


SAYISAL LOTO 21 EYLÜL SONUÇLARI


MİLLİ PİYANGO İDARESİ 880. haftasını oynanan SAYISAL LOTO çekilişi bugün yapacak. Sayısal Loto 21 Eylül çekilişi bu akşam haberler.com'da. SAYISAL LOTO sonuçları belli oluyor. Sayısal loto bu akşam çekilecek. SAYISAL LOTO 21 Eylül Sonuçlarını buradan takip edebileceksiniz. Sayısal Loto çekilişi yapılır yapılmaz sonuçları size buradan duyuracağız. 

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından düzenlenen SAYISAL LOTO 21 Eylül çekilişi yapıldı. SAYISAL LOTO bu haftaki çekilişi yapıldı. SAYISAL LOTO 880. hafta çekilişi yapıldı. İşte SAYISAL LOTO sonuçları...

21 EYLÜL SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİNE GÖRE ŞANSLI 6 NUMARA 14 25 35 40 41 45 

MİLLİ PİYANGO İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen SAYISAL LOTO çekilişi yapıldı. SAYISAL LOTO çekilişine göre 880. Hafta sonuçlarına göre altı bilen iki kişi BİR MİLYON 528 BİN 667 LİRA YETMİŞBEŞER KURUŞ ikramiye kazandı. MİLLİ PİYANGO idaresinin yaptığı açıklamaya göre altı bilen talihlilerin kuponlarını İSTANBUL / BEYOĞLU - İSTANBUL / BAĞCILAR'dan yatırdıkları öğrenildi. 

SAYISAL LOTO 21 Eylül çekilişinde 5 bilen 300 kişi 2 bin 229 lira yetmişbeşer kuruş, 4 bilen 15 bin 706 kişi 33 lira 75er kuruş, 3 bilen 277 bin 446 kişi 5 lira yirmibeşer kuruş ikramiye kazandı.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

MİLLİ PİYANGO İdaresi tarafından düzenlenen SAYISAL LOTO, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca"oyun"olarak da ifade edilen şans oyunudur.

SAYISAL LOTO çekilişi, özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. SAYISAL LOTO'da çekilişler MİLLİ PİYANGO İdaresi'nce belirlenecek gün ve saatte(her cumartesi 21.30 ) gerçekleştirilir.

SAYISAL LOTO'da ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

SAYISAL LOTODA DEVİR PROSEDÜRÜ

SAYISAL LOTO oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, HASILATIN ÇOK YÜKSEK OLMASI ÜZERİNE sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

SAYISAL LOTO OYUNU ÇEKİLİŞLERİNDE İKRAMİYE KAZANAN TALİHLİLERİN İKRAMİYELERİ,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.