Sayısal Loto 05.10.2013 Çekilişi Sonuçları millipiyango.gov.tr

05 Ekim 2013 16:52

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto her cumartesi çekiliyor. Sayısal Loto 5 Ekim Cumartesi çekilişi bu akşam MPİ tarafından yapılacak. Sayısal Loto çekilişi 882. hafta bu akşam yapılıyor.

Sayısal Loto 05.10.2013 Çekilişi Sonuçları millipiyango.gov.tr

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından düzenlenen SAYISAL LOTO her cumartesi çekiliyor. SAYISAL LOTO 5 EKİM Cumartesi çekilişi bu akşam MPİ tarafından yapılacak. SAYISAL LOTO çekilişi 882. HAFTA hafta bu akşam yapılıyor. SAYISAL LOTO çekilişi yapılır yapılmaz sonuçları size <İ>HABERLER.COM olarak buradan  duyuracağız. SAYISAL LOTO şans oyunları içinde en çok para kazandıran oyunlarından. Bundan dolayı SAYISAL LOTO diğer oyunlara göre daha çok rağbet görüyor. Şans oyunlarında verilen ikramiye hasılatla doğru orantılı olduğu için SAYISAL LOTO çok kazandırıyor. SAYISAL LOTOda bu hafta 882. HAFTA oluyor. SAYISAL LOTO MİLLİ PİYANGO İdaresinin en eski oyunlarından. SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ bu gece 21.30'da. SAYISAL LOTO sonuçlarını öğrenmek için bizi izlemeye devam edin. SAYISAL LOTO çekilişinde bu gece kimin başına talih kuşu konacak? SAYISAL LOTO sonuçları bu gece açıklanacak. SAYISAL LOTO sonuçlarını öğrenmek için doğru yerdesiniz. SAYISAL LOTO 5 EKİM ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI



SAYISAL LOTO SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ



SAYISAL LOTO 28 EYLÜL ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından organize edilen SAYISAL LOTOnun bu haftaki çekilişi yapıldı. SAYISAL LOTO 881. HAFTA çekilişi yapıldı. MİLLİ PİYANGO İDARESİnin SAYISAL LOTO çekilişi sonuçları şu şekilde gerçekleşti.

MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından düzenlenen SAYISAL LOTO 28 EYLÜL çekilişi yapıldı. SAYISAL LOTO 881. HAFTA çekilişinde altı bilen bir kişi 1 MİLYON 459 BİN 964 LİRA 55 KURUŞ ikramiye kazandı. MİLLİ PİYANGO İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre SAYISAL LOTO 28 EYLÜL 2013 tarihli çekilişinde altı bilen bir kişinin kuponunu ANTALYA/ KAŞ'dan yatırdığı öğrenildi. 


SAYISAL LOTO 28 EYLÜL çekilişinde bir kişiye yaklaşık 1.5 MİLYON TL kazandıran talihli numaralar ;            08-13-20-21-28-49 olarak belirlendi.


MİLLİ PİYANGO İdaresi Genel Müdürlüğünce yapılan SAYISAL LOTO çekilişinde 5 bilen 219 kişi 2 bin 807 kişi beşer kuruş, 4 bilen 12 bin 105 kişi otuzdokuzar lira, 3 bilen 229 bin 239 kişi 5 lira altmışbeşer kuruş ikramiye kazandı.


SAYISAL LOTO 28 EYLÜL 2013 tarihli çekilişte altı bilen bir kişi 1.459.964,55 TL ikramiye kazandı ve ANTALYA/KAŞ ilçesinden çıktı.

SAYISAL LOTO NEDİR? SAYISAL LOTONUN ÖZELLİKLERİ

SAYISAL LOTO MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından düzenlenen bir şans oyunudur. SAYISAL LOTO, kuponun üzerinde bulunan 1 ile 49 arasından çekilişle belirlenecek olan 6,5,4 ve 3 numarayı tutturabilme üzerine oynanan bir oyundur. SAYISAL LOTO çekilişinde de diğer şans oyunlarında olduğu gibi özel çekiliş küreleri kullanılır. SAYISAL LOTO çekilişleri her hafta cumartesileri MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından yapılır. 

SAYISAL LOTO oyununda kuponun muhafazası önemlidir. MİLLİ PİYANGO tarafından yapılan açıklamada SAYISAL LOTO kuponları yıpratılmış, üzeri karalanmış, oynanmış, yırtılmış olması ve tarihi geçmiş olması durumunda geçersiz sayılır. 

SAYISAL LOTODA DEVİR İŞLEMİ için yeni kural belirlenmiştir. MİLLİ PİYANGO İDARESİ, SAYISAL LOTO oyununda devir işlemini 3 hafta ile sınırlamıştır. Bunun sebebi olarak da devreden haftalarda ikramiyenin hasılatın çok üzerine çıkması olarak gösterilmiştir. Yani SAYISAL LOTOda devir olayı 3. haftadan sonra 4. haftada bir alttaki ikramiye devredilir. 

SAYISAL LOTOda ikramiyelerin ödenmesi için MİLLİ PİYANGO İDARESİ tarafından yetki verilmiş şubeler veya Loto bayileri vardır. İkramiyelerin ödenmesinde;

3 ve 4 bilenlerin ikramiyeleri Loto bayilerinden,

5 bilenlerin ikramiyeleri Loto bayilerinden veya MPİ şubelerinden, 

6 bilenlerin ikramiyeleri ise sadece Genel Müdürlükten yapılır.

Sayısal Loto'yu 18 yaşından küçükler oynayamaz!



Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.