Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle - Sana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm Full İzle (20 Ekim Pazar, Fox TV)

21 Ekim 2013 11:37

Sana Bir Sır Vereceğim 14. bölümde dün akşam Fox Tv'de izleyicilerle buluştu. Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm Tilki'nin geçmişteki hataları ile yüzleştiği bir bölüm oldu. Tilki ve Aylin zor bir tercih yapmak zorunda kaldılar... Sana Bir Sır Vereceğim son bölümü full olarak izlemek için tıkla...

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle - Sana Bir Sır Vereceğim 14. Bölüm Full İzle (20 Ekim Pazar, Fox TV)

"SANA BİR SIR VERECEĞİM SON BÖLÜM" dün akşam yani 20 Ekim Pazar günü Fox Tv'de ekrana geldi. SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinin son bölümünde Tilki ile Aylin zor bir kararın eşiğindedirler. Ya kalıp acı gerçeklerle yüzleşecekler ya da her şeyi bırakıp kaçacaklardır. SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinin son bölümünü kaçırdıysanız veyahut son bölümü yeniden internetten izlemek istiyorsanız aşağıdaki "Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle" bağlantısını kullanabilir ve dizinin 14. bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.


SANA BİR SIR VERECEĞİM son bölümde Aylin'in okul bahçesinde gücünü kontrol edememesi, tüm aileyi zor bir duruma sokar. İnsanların tepkilerinden korkan Aylin, evden ayrılmayı planlar. Çağla ise Aylin'den sonra bu sefer Tilki'nin sırlarını kovalar. Çağla'nın kendisine oynadığı oyun yüzünden Tilki, geçmişte yaptığı hatalarla tek tek yüzleşmek durumunda kalır. Hayatları alt üst olan Tilki ve Aylin, artık kaçmak veya kalıp acılarla yüzleşmek arasında kalmışlardır.

ylin ve Tilki cephesinde bunlar yaşanırken SANA BİR SIR VERECEĞİM son bölümde Savaş'ın art arda yaptığı hatalar Büyük Abi'yi sinirlendirmeye başlar. Büyük oyuna Esra'nın da dahil olmasıyla güç dengeleri değişmektedir. Savaş kendini temize çıkarmaya çalışır. Meltem ise Savaş'a olan aşkının bedelini çok ağır bir şekilde öder. Sırlar bir bir açığa çıkmaya başladıkça Mehmet'in içinde bulunduğu durum daha da karmaşık hale gelir. Mehmet, tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen Sevgi'nin yokluğunda, aileyi bir arada tutmak için tek başına mücadele vermek zorundadır.

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle (14. Bölüm Full, 20 Ekim Pazar)

SANA BİR SIR VERECEĞİM 14. BÖLÜM 1. FRAGMAN VİDEOSU:

SANA BİR SIR VERECEĞİM 14. BÖLÜM 1. FRAGMAN VİDEOSU:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.