Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle - Aylin'e Deli Gömleği Giydirdiler! Sana Bir Sır Vereceğim 16. Bölüm Full İzle (Sana Bir Sır Vereceğim İzle)

04 Kasım 2013 10:14

Sana Bir Sır Vereceğim son bölümü dün akşam 3 Kasım Pazar günü yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde yaralanan Tilki'yi Aylin kurtarabildi mi? Savaş, Büyük Abi'nin verdiği sözü tutabilecek mi? Sana Bir Sır Vereceğim 16. Bölüm ile heyecanlı sahneleri izlemek için Sana Bir Sır Vereceğim full izleme linki haberimizde.

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle - Aylin'e Deli Gömleği Giydirdiler! Sana Bir Sır Vereceğim 16. Bölüm Full İzle (Sana Bir Sır Vereceğim İzle)

SANA BİR SIR VERECEĞİM müdavimlerinin beklediği son bölüm 3 Kasım Pazar akşamı yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümde izleyicilere heyecanlı anlar yaşatan gelişmeler oldu. Sana Bir Sır Vereceğim dizisini kaçırdıysanız veya bu özel bölümü bir kez daha izlemek isterseniz aşağıdaki Fox TV dizi izleme sayfasına erişmek için "Sana Bir Sır Vereceğim İzle" bağlantısını kullanabilirsiniz. Peki Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde neler yaşandı?

Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümde Tilki'yi kurtarmak için elinden geleni yapan Aylin'in hesaba katmadığı olaylar onu Tilki'den tamamen uzaklaştırır! Tilki'den intikamını alan Savaş, kendi hayatını kurtarmak için kaçış planları yapmaya başlar. Büyük Abi'nin ona hazırladığı kötü bir sürpriz, tüm planlarını altüst edecek! Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde Savaş affedilebilmek için Büyük Abi'nin vereceği yeni görevi yerine getirmek zorunda. Tilki ve Aylin'in kurtardıkları Duru, Kayıp Vadi'ye ulaşır. Duru'nun Kayıp Vadi'deki varlığı akla gelmeyecek sonuçlara yol açacak! Mehmet ve Gürcan yeni bir hayat kurmak için çıktıkları yolda önemli bir yol ayrımına gelirler. Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümde Mehmet Burak'ı ardında bıraktığı için pişmandır. Her şeyi bırakıp gitmek mi, geriye dönüp savaşmak mı? Mehmet'in vereceği karar tüm ailenin kaderine tesir edecek.


Sana Bir Sır Vereceğim İzle (16. Bölüm Full İzle)

SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. BÖLÜM FRAGMANI:

SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. BÖLÜM 2. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.