Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm Full İzle - Sana Bir Sır Vereceğim Finali Şoke Etti! (Dikkat Spoiler İçerir!)

28 Ekim 2013 09:27

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin dün akşam yayınlanan final sahnesi Sana Bir Sır Vereceğim hayranlarını şoke etti. Savaş, kazara Tilki'yi kanlar içinde bıraktı. İşte Sana Bir Sır vereceğim final sahnesi ve Sana Bir Sır Vereceğim full dizi izleme bağlantısı...

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm Full İzle - Sana Bir Sır Vereceğim Finali Şoke Etti! (Dikkat Spoiler İçerir!)

Özellikle gençlerin yoğun olarak takip ettiği Fox TV'nin popüler dizisi SANA BİR SIR VERECEĞİM'de heyecan kaldığı yerden dün yani 27 Ekim Pazar akşamı devam etti. SANA BİR SIR VERECEĞİM yeni bölümde Çağla'nın Tilki'nin geçmişteki suçlarını ortaya çıkarması tüm ailenin kaderini kökten değiştirecektir. Sırların birer birer ortaya çıkmasıyla Mehmet'in korkuları gerçek olmaya başlar. Herkes gerçek bir aile olmadıklarını öğrenmiştir artık… SANA BİR SIR VERECEĞİM son bölümü yeniden izlemek isteyenler veya 15. bölümü kaçırmış olanlar için SANA BİR SIR VERECEĞİM yeni bölüm full dizi izleme bağlantısı haberimizdedir. Söz konusu link ile SANA BİR SIR VERECEĞİM 15. bölümü internetten izleyebilirsiniz.

SANA BİR SIR VERECEĞİM yeni bölümde aileyi kötülüklerden korumak için evden ayrılan Aylin ve Tilki'nin ise yaşanan bu gelişmelerden haberleri yoktur. İkili yeni hayatlarına doğru ilerliyorken yollarına çıkan yabancı onları bambaşka bir maceranın içine sürükler. Tüm zorluklara rağmen bir arada tutmaya çalıştığı ailenin parçalandığını görmek Mehmet'i perişan eder. Yolun sonuna geldiklerini düşünen Mehmet'in tek çözüm yolu her şeyi geride bırakıp gitmektir. Mehmet'in gidişine engel olmak isteyen Esra, Tilki ve Aylin'i geri getirmek için Savaş'ı oyuna dahil eder. Oysa Büyük Abi, Savaş'ı oyundan sonsuza kadar çıkarma kararını vermiştir bile... Tilki ve Savaş bir kez daha karşı karıya geleceklerdir. Ve Savaş'ın kaderi bir kez daha Tilki'nin ellerindedir. İşte Sana Bir Sır Vereceğim 15. bölüm fragmanları ve Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü internetten izleyecekler için Fox Tv full dizi izleme linki:


Sana Bir Sır Vereceğim İzle (15. Bölüm Full Dizi İzle, Fox TV Saat 19:30)


SANA BİR SIR VERECEĞİM FİNAL SAHNESİ:

SANA BİR SIR VERECEĞİM 15. BÖLÜM 1. FRAGMAN VİDEOSU:

SANA BİR SIR VERECEĞİM 15. BÖLÜM 2. FRAGMAN VİDEOSU:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.