Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm fragmanı - Sana Bir Sır Vereceğim 5. bölümü ile 2 Ağustos Cuma günü FOX TV'de

31 Temmuz 2013 10:35

Yaz ekranlarının fantastik dizisi 'Sana Bir Sır Vereceğim'de yeni davetsiz misafirler var. Kıvanç'ın ve ailenin başı büyük dertte. Sana Bir Sır Vereceğim heyecan dolu 5. bölümü ile 2 Ağustos Cuma günü FOX TV ekranlarında olacak.

Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm fragmanı - Sana Bir Sır Vereceğim 5. bölümü ile 2 Ağustos Cuma günü FOX TV'de

Yaz ekranlarının fantastik dizisi 'SANA BİR SIR VERECEĞİM'de yeni davetsiz misafirler var. Kıvanç'ın ve ailenin başı büyük dertte. SANA BİR SIR VERECEĞİM heyecan dolu 5. bölümü ile 2 Ağustos Cuma günü FOX TV ekranlarında olacak. Sevgi tam kızına kavuşmuşken vurulmuştu. Geçtiğimiz hafta yayımlanan bölümünde bunun Derya'nın geleceği görme özelliğinden dolayı yaşanan olaylar olduğunu öğrendik. Derya annesinin vurulacağını hissedince ona kendisini göstermekten vazgeçti ve bir köşede saklandı. Annesi oradan geçtikten sonra Kuzgun'un adamı tarafından yakalanan Derya tekrardan Kuzgunun eline düştü.


Sevgi kızına kavuşacağını düşünürken gittikleri adreste evin boş olduğunu ve kaçtıklarını görünce hayal kırıklığı yaşadı. Ama pes etmedi. Kızını bulmak için elinden geleni yapacağına yemin etti.

Kızını bulamadığı için üzgün olan Sevgi Kemal'in kendisine bıraktığı defterde bir köşkten ve adresinden bahsedildiğini fark etti. Gürcan'ın yeteneklerini kullanarak bu köşke girmeye karar veren Murat ve Sevgi Gürcan'ı okula almaya gidince Zeynep'in ağzından kaçırdığı sözler yüzünden Öğretmen Aslı her şeyi anladı.

Sevgi ve Murat'ın köşke gideceği haberi önceden orada yaşayan gizemli kişiye söylendi. Murat ve Sevgi köşke girdiklerinde hiçbir şey bulamadılar.

Okuldaki parti için alış veriş yapmaya giden Kıvanç Aylin, Çağla ve Bora Kıvanç'ın Aylin'e aldığı 200 liralık elbise ile şaşkına döndüler. Kıvanç yolda bulduğu cüzdanı sahibine teslim edince cüzdanın sahibi de Kıvanç'a 200 lira teşekkür hediyesi vermişti. O para ile Aylin'in beğendiği elbiseyi alan Kıvanç bu para yüzünden başına geleceklerden habersizdi.

Çağla kendisine elbise alabilmek için babasının saatini çaldı ve sattı. Saatin kaybolduğunu fark eden Reyhan kıyameti kopardı. Bora ise saati Kıvanç'ın çaldığından ve o elbiseyi de saatin parası ile aldığından emin bir şekilde konuşunca herkes Kıvanç'ı suçladı. Bu hafta yayımlanacak bölümde Çağla her şeyi itiraf edip saati çalan kişinin kendisi olduğunu söylüyor. Kıvanç'ın ise geçmişten gelen bir davetsiz misafiri var. Kıvanç'a geçmişin hesabını sormak isteyen bu gizemli yabancılar kim?

SANA BİR SIR VERECEĞİM 5. BÖLÜMÜ İLE 2 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ FOX TV EKRANLARINDA OLACAK.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.