Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle, Final Bölümü Full İzle

02 Şubat 2014 00:17

Sana Bir Sır Vereceğim final bölümü Fox TV'de ekrana geldi ve dizi seyircilere duygusal bir veda etti. Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm full videoua haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte Sana Bir Sır Vereceğim final bölümünden detaylar...

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle, Final Bölümü Full İzle

Fox TV'nin popüler gençlik dizisi SANA BİR SIR VERECEĞİM, 2 Şubat Pazar akşamı final bölümü ile son buldu izleyicilere veda etti. Pek çok soru işaretinin cevaplandığı ve Tilki ile Aylin'in aşklarının kaderinin çizilidği SANA BİR SIR VERECEĞİM son bölüm izleyicilere duygusal dakikalar yaşattı. Böylece SANA BİR SIR VERECEĞİM final bölümünde hikaye sona ermiş oldu. SANA BİR SIR VERECEĞİM final bölümünü internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki "SANA BİR SIR VERECEĞİM İZLE" linki ile full SANA BİR SIR VERECEĞİM son bölüm videosuna erişebilirsiniz.

SANA BİR SIR VERECEĞİM FİNAL BÖLÜMÜ ÖZET:
Deniz’in ele geçirdiği Tilki ve Aylin, zor durumdadır. Kurtulmak için tek umutları ise Savaş ve diğerleridir. Tilki, Savaş’a bir mesaj vermeyi başarır. Bu sefer SANA BİR SIR VERECEĞİM final bölümünde herkes Tilki ve Aylin’i kurtarmak için seferber olur. 

Eve yerleşen Esra, içinde bulunduğu durumu kabullenmekte zorluk çeker. Geçmişte aileye verdiği zararlar yüzünden vicdan azabı çeken Esra, SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinin yeni bölümünde Mehmet’in ve çocukların hayatından sonsuza kadar çıkmaya karar verir. Esra arkasında, aile için büyük bir sürpriz bırakır. Yaptıkları planla Deniz ve Ozan’ı tuzağa düşürmeyi planlayan Savaş ve diğerleri başarılı olur ancak onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Deniz, Aylin ve Tilki’yi diğerlerinin bir daha göremeyeceği bir yere gönderir. Bu durum herkeste büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaratır. 

Acaba SANA BİR SIR VERECEĞİM final bölümünde Deniz, Aylin ve Tilki’yi nereye gönderiyor? Peki, arkadaşları, Aylin ve Tilki’yi geri getirmeyi başarabilecekler mi? Aylin ve Tilki aşkı sona mı erecek yoksa sonsuza dek mi sürecek? 

SANA BİR SIR VERECEĞİM İZLE (Final bölümü full dizi izle) 

SANA BİR SIR VERECEĞİM FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


BEYZA ÇİFTSÜREN: Bayıldım muhteşem sizde izleyin en çok aylin güzel oynuyor

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.