SANA BİR SIR VERECEĞİM 8. BÖLÜM BU AKŞAM FOX'TA (30.08.2013) - SANA BİR SIR VERECEĞİM YENİ BÖLÜM FRAGMANLARINI İZLE

30 Ağustos 2013 07:15

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 8. bölümü bu akşam FOX TV kanalında ekrana geliyor. 30 Ağustos Cuma günü ekrana gelecek yeni 8. bölümle ilgili ipuçları almak için Sana Bir Sır Vereceğim'in yeni bölümü için çıkan 1. ve 2. fragmanları izleyebilirsiniz.

SANA BİR SIR VERECEĞİM 8. BÖLÜM BU AKŞAM FOX'TA (30.08.2013) - SANA BİR SIR VERECEĞİM YENİ BÖLÜM FRAGMANLARINI İZLE

Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinin 8. bölümü bu akşam yani 330 Ağutos Cuma günü 16:45'te Fox TV'de ekrana geliyor. Yeni bölüm için 2 fragman da yayınlanmış durumda. SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinin 8. bölüm 1. fragmanı ve 2.  fragmanını izleyerek yeni bölümle ilgili ipuçları alabilirsiniz. Aylin'i kim kaçırdı, Tilki Aylin'i bulabilecek mi? SANA BİR SIR VERECEĞİM 8. bölüm için yayınlanan fragmanlarda yeni bölüme dair önemli anlardan sahneler bulunuyor. Sana Bir Sır Vereceğim 8. bölüm 1. fragmanında Aylin'in kaçırılışının annesini nasıl etkilediği görülürken Sana Bir Sır Vereceğim 8. bölüm 2. fragmanında ise Kaçırılan Aylin'in su dolu bir tankta bağlı olarak görülüyor. Ayrıca her iki fragmanda da Tilki'yi, Aylin'i kaçıran kişiyle öfkeli bir şekilde konuşurken görüyoruz. Tilki Aylin'i bulup kurtarabilecek mi yoksa Aylin'i kurtaran başkası mı olacak? SANA BİR SIR VERECEĞİM 8. bölüm yani 8. Bölümü 30 Ağustos Cuma günü saat 19:45'te başlayacak.


SANA BİR SIR VERECEĞİM 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI:


Sana Bir Sır Vereceğim 8. Bölüm 2. Fragmanı:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.