SANA BİR SIR VERECEĞİM 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? DÜN YAYINLANAN SANA BİR SIR VERECEĞİM NEFESLERİ KESTİ

17 Ağustos 2013 16:31

Sana bir sır vereceğim 6. bölümü ile dün Fox TV'de izleyicileri heyecanlı anlar yaşattı. 6. bölüm özetini okuyabilir, Sana bir Sır Vereceğim 7. bölüm fragmanını yayınlandığında izleyebilirsiniz.

SANA BİR SIR VERECEĞİM 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? DÜN YAYINLANAN SANA BİR SIR VERECEĞİM NEFESLERİ KESTİ

SANA BİR SIR VERECEĞİM dün Cuma akşamı izleyicileri ekran başına topladı. Tilki ve Aylin arasında yaşananlar ve ortaya çıkmayı bekleyen sırlar izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. SANA BİR SIR VERECEĞİM 7. BÖLÜM FRAGMANI da yakında sizlerle…

Sana Bir Sır Vereceğim 6. Bölüm Özeti:

Sana Bir Sır Vereceğim dün (16.08.213) yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 6. bölüm özeti: Gizlice girdikleri Firdevs Hanım Köşkü ,Tilki ( Ekin Koç ) ve Aylin'in ( Demet Özdemir ) korku dolu anlar yaşamasına neden oluyor. En başından beri büyük bir sır olan bu köşk bütün cevapsız soruları birer birer aydınlığa kavuşturuyor. Peki ya Tilki ve Aylin'i kaçıran Nihat Karadağ (Gazenfer Ündüz ) kim ? Doğaüstü güçleri olan çocuklarla neden bu kadar çok ilgileniyor ? En önemlisi de Tilki ve Aylin'i ele geçiren Nihat, onlara zarar mı verecek yoksa öğrendiği gerçekle bütün dengeleri mi değiştirecek? Sevgi ( Esra Ronabar ) ise aklında olan soruların cevaplarını bulmak için ulaşmak istediği Kuzgun'la ilgili aldığı kötü haberle yıkılıyor. Beklediği desteği Mehmet'den ( Murat Han ) bulamayan Sevgi yaptığı araştırmalar sırasında öğreneceği gerçek Sedat'a ( Nezih Cihan Aksoy ) yönelmesine neden oluyor. Aile hakkında bilgi almak için Mehmet'le yakınlaşan Esra ( Dilşad Şimşek )öğretmen yaşanan olaylar sayesinde istediğine ulaşıyor. Tek yapması gereken Mehmet'e daha yakın davranmak olacak. Sevgi ve Mehmet arasında yeni başlayan bu gerginlik daha ne kadar sürecek?

Savaş'ın ( Berk Cankat ) Tilki'yle ilgili ilk planı Aylin'le arasını bozmak olacak. Levent'in ( Bora Cengiz ) Çağla'dan ( Dila Danışman ) ayrılması ise bu planın ilk adımıdır. Artık Çağla, Tilki'ye yakınlaştıkca Aylin uzaklaşacaktır ve bu tam Savaş'ın istediği gibidir.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 7. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.Haberle İlgili Yorumlar


MERVE GÜRCAN: birde savaş çıktı yaaaaa neden böyle oluyo hiç anlamıyorum offffffffffffffffff

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.