SANA BİR SIR VERECEĞİM 6. BÖLÜM FRAGMANI (YENİ BÖLÜM) YAYINLANDI - SANA BİR SIR VERECEĞİM BUGÜN 16 AĞUSTOS'TA FOX'TA

16 Ağustos 2013 11:47

Sana Bir Sır Vereceğim 6. bölümde neler olacak? Fragmanı yayınlanan yeni bölümde Savaş, Tilki ile Aylin'in arasını bozmaya çalışacak. Tilki ve Aylin Gizlice Girdikleri Firdev Hanım Köşkü'nde korkulu anlar yaşayacaklar. Acaba Tilki ve Aylin sırrı keşfedebilecekler mi? İşte Sana bir Sır Vereceğim 6.Bölüm fragmanı ile özeti…

SANA BİR SIR VERECEĞİM 6. BÖLÜM FRAGMANI (YENİ BÖLÜM) YAYINLANDI - SANA BİR SIR VERECEĞİM BUGÜN 16 AĞUSTOS'TA FOX'TA

SANA BİR SIR VERECEĞİM 6. bölüm bugün FOXTV ekranlarında saat 19.45'te yayınlanacak. Sana bir Sır Vereceğim dizisinin 6. bölüm fragmanını izleyebilir ve özetini okuyabilirsiniz. Sana bir Sır Vereceğim'in 6. bölümünde pek çok soru cevap bulacak. Barış, Tilki'ye zarar vermek için ne yapacak? Barış ile Tilki arasında neler yaşanacak. Tilki ve Aylin birbirlerine açılabilecekler mi? Doğaüstü çocuklarla ilgilenen Nihat Karadağ Kim? Tilki ile Aylin Firdevs Köşkü'nde sırrı açığa çıkartabilecekler mi?


İŞTE SANA BİR VERECEĞİM 6. BÖLÜM ÖZETİ:

Gizlice girdikleri Firdevs Hanım Köşkü ,Tilki ve Aylin'in korku dolu anlar yaşamasına neden oluyor. Tilki ve Aylin'i kaçıran Nihat Karadağ kim? Doğaüstü güçleri olan çocuklarla neden bu kadar çok ilgileniyor? Sevgi ise aklında olan soruların cevaplarını bulmak için ulaşmak istediği Kuzgun'la ilgili aldığı kötü haberle yıkılıyor. Tilki ve Aylin'in kaybolmasıyla köşk hakkındaki şüpheleri iyice artarken kızına ulaşmak için artık tek bir yol kalmıştır, o da köşkü araştırmak. Aile hakkında bilgi almak için Mehmet'le yakınlaşan Esra öğretmen yaşanan olaylar sayesinde istediğine ulaşıyor. Sevgi ve Mehmet arasında yeni başlayan bu gerginlik daha ne kadar sürecek ? Savaş'ın Tilki'yle ilgili ilk planı Aylin'le arasını bozmak olacak. Levent'in Çağla'dan ayrılması ise bu planın ilk adımıdır. Artık Çağla, Tilki'ye yakınlaştıkça Aylin uzaklaşacaktır ve bu tam Savaş'ın istediği gibidir. En önemlisi de Tilki ve Aylin'i ele geçiren Nihat, onlara zarar mı verecek yoksa öğrendiği gerçekle bütün dengeleri mi değiştirecek ?

Sana Bir Sır Vereceğim dizisi 6. bölümüyle 16 Ağustos Cuma Akşamı 19.45'te Fox TV'de