Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm Fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim Yeni Bölümün Özeti (17 Kasım Pazar)

Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm fragmanı ve özeti izleyicilerle paylaşıldı. Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölümde olacakları merak ediyorsanız ipuçları Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm özetinde...

Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm Fragmanı ve Sana Bir Sır Vereceğim Yeni Bölümün Özeti (17 Kasım Pazar)

Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölümde Aylin kıskançlık krizine kapılıyor. Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm fragmanı ve özeti yeni bölüme dair ipuçları veriyor. Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölümde Duru ve Tilki’yi birlikte gören Aylin, Tilki’nin onu aldattığı kanısına varır. Tilki’nin yalan söylemesi üzerine de Duru’yla yüzleşmeye karar verir. Aylin’in Duru’dan aldığı cevap her şeyi daha da karmaşık bir hale getirir.

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde aile ekonomik olarak zor zamanlar geçirmektedir. Giderleri karşılamakta zorlanan Mehmet karısının yüzüğünü satmak zorunda kalır. Bunu öğrenen Esra, Mehmet’in yaşadığı bu zor durumu kendi lehine çevirmek için plan yapar. Büyük Abi’nin emriyle, Meltem ve Levent, parti hazırlıklarına başlar. Bu büyük planın parçası olan Savaş, Tilki’yle arasındaki buzları eritip, onu partiye gelmesi için ikna etmeye çalışır. Ancak Tilki gitmemekte kararlıdır. Aylin ise Tilki’yi kıskandırmak için partiye gidecektir. Buna rağmen Tilki’nin partiye gitmemesi Büyük Abi’nin planını zora sokacaktır.

Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm Fragmanı: