Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm full. .Sana Bir Sır Vereceğim tıkla izle.

04 Kasım 2013 10:01

Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm tamamını izlemek için linke tıklamanız yeterli. Fox TV'nin popüler dizileri arasında ilk sıralarda yer alan Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölümü dün yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm kaçıranlar ve tekrar izlemek isteynler için haberler.com'da Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm ile ilgili tüm detaylar haberimizde. .Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm full izle.

Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm full. .Sana Bir Sır Vereceğim tıkla izle.

SANA BİR SIR VERECEĞİM müdavimlerinin beklediği son bölüm 3 Kasım Pazar akşamı yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümde izleyicilere heyecanlı anlar yaşatan gelişmeler oldu. Sana Bir Sır Vereceğim dizisini kaçırdıysanız veya bu özel bölümü bir kez daha izlemek isterseniz aşağıdaki Fox TV dizi izleme sayfasına erişmek için "Sana Bir Sır Vereceğim İzle" bağlantısını kullanabilirsiniz. Peki Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde neler yaşandı?

Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümde Tilki'yi kurtarmak için elinden geleni yapan Aylin'in hesaba katmadığı olaylar onu Tilki'den tamamen uzaklaştırır! Tilki'den intikamını alan Savaş, kendi hayatını kurtarmak için kaçış planları yapmaya başlar. Büyük Abi'nin ona hazırladığı kötü bir sürpriz, tüm planlarını altüst edecek! Savaş affedilebilmek için Büyük Abi'nin vereceği yeni görevi yerine getirmek zorunda. Tilki ve Aylin'in kurtardıkları Duru, Kayıp Vadi'ye ulaşır. Duru'nun Kayıp Vadi'deki varlığı akla gelmeyecek sonuçlara yol açacak! Mehmet ve Gürcan yeni bir hayat kurmak için çıktıkları yolda önemli bir yol ayrımına gelirler. Mehmet Burak'ı ardında bıraktığı için pişmandır. Her şeyi bırakıp gitmek mi, geriye dönüp savaşmak mı? Mehmet'in vereceği karar tüm ailenin kaderine tesir edecek.


Sana Bir Sır Vereceğim İzle (16. Bölüm Full Dizi İzle)

SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. BÖLÜM FRAGMANI:

SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. BÖLÜM 2. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.