Samsun'da Balık Ekmek Festivali

Samsun'da İlkadım Belediyesi tarafından '1'inci Halk Ekmek Balık Festivali' düzenlendi.10 bin kişiye ücretsiz balık ekmek ikram edildi.

Samsun'da Balık Ekmek Festivali

Samsun'da İlkadım Belediyesi tarafından '1'inci Halk Ekmek Balık Festivali' düzenlendi. 10 bin kişiye ücretsiz balık ekmek ikram edildi.

Bugün Samsun'da sahil yolu üzerinde İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen festivalde, ücretsiz balık ekmek dağıtıldı. Balık ekmek alabilmek için vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Festivalde ücretsiz olarak 10 bin kişilik uskumru, 10 bin helva, 10 bin ekmek ve 10 bin de su dağıtıldı. Festivalin ardından Grup Zemheri de sevilen şarkılarını seslendirdi.

SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN, BÖLGE BÖLGE OY DAĞILIMI

İlkadım Belediye Başkanı MHP'li Necattin Demirtaş, "Samsun sahil kentidir. Balık Karadenizliler tarafından önemli bir besin kaynağıdır. Bu etkinlik daha önceleri İstanbul Eminönü'nde yapılırdı. Biz İlkadım Belediyesi olarak bu etkinliğimizi şehrimize taşıyarak halkımızla birliktelik ortamını oluşturduk. Vatandaşlarımız mutlu. Güzel bir ortam sağladık. Bu tür sosyal etkinliklerimizle halkımızla buluşuyoruz" dedi.

7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ ÖNCESİ TÜM GELİŞMELER

DHA(MS/BT) - Samsun

AK PARTİ Adayları CHP Adayları MHP Adayları HDP Adayları