Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir?

Saç dökülmesi, saçların zamanla yıpranarak saç derisinden ayrılması-kopmasıyla gerçekleşir.

Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir?

Hepimiz her gün belirli bir sayıda saç teli kaybederiz. Fakat günde 100 tel saç kaybından fazlası aşırı saç kaybına, yani saç dökülmesine sebep olur.

, çeşitli hastalıklar, ilaç kullanımı, depresyon-sıkıntı gibi çeşitli psikolojik problemler, mevsim değişiklikleri, genetik yatkınlık, vitamin eksikliği, saçlara uygulanan çeşitli kimyasal işlemler ya da kimyasal madde içeren saç şekillendirici kozmetik ürünler olarak sıralanabilir.

Hamilelik ve doğum sonrası hormon değişiklikleri, geçirilen ameliyat sonrası iyileşme süreci ya da kanser tedavisi de saç dökülmesinin sebepleri arasındadır.

SAÇ DÖKÜLMESİ PSİKOLOJİK SORUNLARA NEDEN OLABİLİR!

genellikle erkeklerin yaşadığı bir problem olarak bilinse de, bayanlarda da sıklıkla görülmektedir. Yaşanılan aşırı saç kaybı sonucu oluşan sağlıksız ve bakımsız görünüm, kişinin özgüvenini olumsuz etkileyerek, aynaya baktığında kendisini mutsuz hissetmesine sebep olur.

Bunun sonucunda ise kişi kendisini yetersiz hisseder. Saç dökülmesi problemi sosyal ilişkilerde ve kişinin kendisine güven duygusunu olumsuz etkilemesi sonucu da karşı cinsle ilişkide yetersizlik hissi verebilir. Bunun sonucunda da birey gün geçtikçe kendisini daha mutsuz hissedebilir. Yani, saç dökülmesi fiziksel bir problem olarak görülür fakat psikolojik sorunlara da yol açabilen bir durumdur.

YU&DALİ SAÇ GÜÇLENDİRİCİ BAKIM SPREYİ'YLE SAÇLARINIZA KAVUŞACAKSINIZ!

Saç dökülmesine çözüm arayanlara bütün Dünya'da muhteşem sonuçlar sunan YU&DALİ Saç Güçlendirici Bakım Spreyi ile eskisinden daha gür ve daha sağlıklı saçlara sahip olacaksınız! Saç dökülmesinin bütün nedenlerini düşünerek geliştirilen formülüyle YU&DALİ en etkili ve en somut sonuçlar sunarak artık aynaya baktığınızda kendinizi çok daha mutlu hissetmenizi sağlıyor!

YU&DALİ SAÇ GÜÇLENDİRİCİ BAKIM SPREYİ, saç diplerine etki ederek, cansız ve ölü deriyi arındırır. Saç dokusunu yeniden canlandırarak sadece var olan saçlarınızı güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni saç gelişimini sağlar.

AYNALARA KÜSMEYİN! SAÇLARINIZ DÖKÜLÜYOR DİYE YETERSİZ HİSSETMEYİN! YU&DALİ SAÇ GÜÇLENDİRİCİ BAKIM SPREYİ'YLE KAYBETTİKLERİNİZİ GERİ KAZANACAKSINIZ...

Günde iki kere kuru ve temiz saçlarınıza, özellikle dökülme problemi olan bölgeye uygulayacağınız YU&DALİ bayanlarda ve erkeklerde SAÇ DÖKÜLMESİ PROBLEMİNİN NEDENLERİNİ ortadan kaldırarak yeni saç oluşumunu destekler. Saç çıkarımında etkisi Dünya'da kanıtlanmış bu ürünle günden güne, dengeli olarak saçlarınızın çoğaldığını ve zayıf saçlarınızın güçlendiğini göreceksiniz...

TV VE İLE PAZARA HIZLI GİRİŞ YAPAN YU&DALİ İLE TANIŞMAKTA GECİKMEYİN.

3 saatte teslimat ve kapıda ödeme avantajını kaçırmayı


sponsored ads
sponsored ads
Reklam
sponsored ads
sponsored ads