PULATHANE

23 Aralık 2014 Salı Saat: 02:10
Bir Buçuk Asırlık Tarih Sahnedeydi

Bir Buçuk Asırlık Tarih Sahnedeydi

Darüşşafaka Cemiyeti, Devlet Opera ve Balesi Başrejisörü Yekta Kara'nın hazırladığı çok özel gösteriyle 150'nci yılını kutladı.

Örtülü Ödenekten Fenere 5 Bin Lira

Örtülü Ödenekten Fenere 5 Bin Lira

Şükrü Saracoğlu'nun aslen Trabzon'lu olduğu ve örtülü ödenekten Fenerbahçe'ye 5 bin lira yardım ettiği ortaya çıktı.

'Dünden Bugüne Akçaabat Basını' Paneli

Akçaabat'ta Haftalık Yayımlanan Akçaabat Yeni Haber Gazetesi'nin Bininci Sayısını Çıkarması Dolayısıyla 'Dünden Bugüne Akçaabat Basını' Konulu Panel Düzenlendi

Haliç'te Işık ve Havai Fişek Gösterisi

'İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti' Resmi Açılış Töreninde, Koreograf Yekta Kara'nın Bu Gece İçin Özel Olarak Tasarladığı ve Yönettiği 'İstanbul Büyüsü' Adlı Özel Performans Sahnelendi.

İstanbul Büyük Güne Hazır

İstanbul Büyük Güne Hazır

İstanbul, 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ünvanına Bugünden İtibaren 1 Yıl Boyunca Sahip Olacak. Bu Önemli Ünvan Nedeniyle İstanbul'da Geniş Çaplı Organizasyon Gerçekleştiriliyor. Kentin 7 Ayrı Noktasında Düzenlenecek Kültür Sanat Etkinlikleriyle Tüm Dikkatler İstanbul Üzerinde Toplanacak.

'İstanbul'un Büyüsü' Büyüleyecek

İstanbul'un Çok Katmanlı Kültürel Yapısını; Şiir, Dans, Müzik, Şehrin Ses ve Görüntülerinden Oluşan Beş Farklı Unsurla Anlatan 'İstanbul'un Büyüsü' Adlı Gösteri, Haliç Kongre Merkezi'nde 16 Ocak Cumartesi Akşamı Düzenlenecek 'İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti'nin Resmi Açılış Töreninde Sahnelenecek.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti 16 Ocak'ta Resmen Başlıyor

Yaklaşık 6 Bin Kişinin Hazırlık Çalışmalarını Yürüttüğü İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Resmi Açılış Kutlamaları 16 Ocak Cumartesi Günü İstanbul'da 7 Ayrı Mekanda Düzenlenecek Etkinliklerle Gerçekleşecek. Resmi Açılış Etkinlikleri İçin 8.5 Milyon Tl'lik Bir Bütçe Ayrıldı.

Pepe: Sadece İnsanları Öldürenler Değil, Ağaçları Kesenler de Katildir

Pepe: Sadece İnsanları Öldürenler Değil, Ağaçları Kesenler de Katildir

Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Türkiye'nin Her Yerinde Ormanların Korunması Gerektiğini Belirterek 'Sadece İnsanları Öldürenler Değil, Ağaçları Kesenler de Katildir' Dedi.