Pervasız Gazetesi

GİT
Bugünkü Pervasız Gazetesi
YORUMLAR

 • ''YÜZDE ELLİ NASIL OLSA ANLAMAZ'':
  Güneş Gazetesi dün: ''Patinaj dönemi bitti'' diye manşet atarak ''Yeni Türkiye''nin aslında 14 yıl boyunca ''patinaj'' yaptığını itiraf etmiş oldu.
 • HEM ''DİNDAR'' HEM ''PUTPEREST:
  80 yıl haklı olarak Kemalistleri putperestlikle suçladıktan sonra şimdi kendine ''dindar'' diyen kesimlerinde onlardan daha acınacak vaziyette olması, kahredici bir durum değil midir?
 • EM.ERD:
  LA YALAKA AKŞAM ASILAN PARKART A BAKTA EZİL . KUTLU YÜRÜYÜŞ MÜŞ. O KUTLU TAYYİPİÇİN GEÇERLİ . ÇÜNKÜ PADİŞAH GİBİ YEDİĞİ ÖNDE YEMEDİĞİ ARKASINDA . İSTEDİĞİ ZAMAN İSTEDİĞİNİ ATACAK . PEKİ BU DİĞER SEYİRCİ AK KOYUN LARA NE OLUYOR Kİ DEMEK Kİ EZİLMEYİ ÇOK ARZU EDİYORLAR NE DEMELİ
 • ELEŞTİREN:
  DOKUNULMAZLIKLAR KALKIP HDP VEKILLERI VATANA İHANETTEN YARGILANACAK. İYİDE KARDEŞİM , BU ADAMLAR KAFALA-RINA GÖRE TAKILIP VATANA İHANET ETMEDİ. DEVRİN BAŞBAKANININ ONAYI DOĞRULTUSUNDA TERÖRİSTLERLE GÖRÜŞÜL-DÜ. HATTA IMRALIDAKİ ÇOCUK KATILI BILE O DEVİRDE YURTTAŞA DINDAR VE NERDEYSE EVLIYA GIBI PAZARLANDI. TABİ BUNLAR UNUTULMADI. DEVRİN BAŞBAKANI, BAKANLARI, VEKILLERİ , VALİLER, EMNIYET MÜDÜRLERİ, GÖZLERINI KAPAYAN HERKES VATANA IHANETTEN YARGILANMALI. AMA İSTİSNASIZ HEPSİ YARGILANSIN. . .
  COBAN SÜLÜ: DÜN DÜNDÜR , BUGÜN BUGÜNDÜR!!! VAMI DEMiYOM VAMI DiYOM '' R '' YiDE YAZIN.
 • KEMAL SAYGİN:
  ama halk bunu yutmaz bunlarin kim oldugunu halk gördü ve anladi bunlari halk hicbir zaman affetmiyecek . Bunlarin sonu geldi. refaranduma gitmekten korkuyorlar bunlar halka ( 79 milyona ) güvenmesse HALK bu 100 kisilik edepsizlere neden inansin ? Yakinda BASKANLIK SISTEMI gelecek MHP ve AKP kalacak digerleride silinip gidecekler. MILLETIN YUMRUGU bunlari yerin dibine sokacak
 • KEMAL SAYGİN:
  artik halkin gözünde chp degil =kominist hiristiyan partisi neden? türkiyenin yaninda olcagi yerde gitti PKK ya , RUSYA ya , esada , israile : destek verdiler kendi sehitlerimizi görmediler tererün yaninda oldular. cumhur baskanina hakaret ettiler ayni anda milletede haret etmis oldular. millete beyinsiz dediler Halada bu yolda yürüyorlar. simdi kendileride anlamis olmaliki DOKUNULMAZLIKLARI kaldirmak icin biricide hic oy vermediler ikincide milletten korkudan oy verdiler
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  “Sözleşmeli memur, sözleşmeli işçi, sözleşmeli asker” derken şimdi halkın oyu ile değil, ''temayül yoklaması''yla seçilmiş, düşük profilli “sözleşmeli başbakan”ımız olacak.
 • ADINIZI YAZIN:
  yeni başbakanımız devletimize ve milletimize hayırlı olsun bütün yaptığı projeleri iyi birtanasi hariç ucuz uçak projesi asla kazık uçak projesini onaylamıyorum bütün vatandaşlarımız uçağa binsin eğer adalet varsa bu ülkede
  POLYAKOV: hangi başbakan? daha bir ay kadar önce tayyibin danışmanı ''düşük profilli başbakan arıyoruz'' dedi. siz şimdi bu kuklanın başbakan olduğuna inanabiliyormusunuz?
 • HALK:
  YANDAŞ GAZETELER, TALİMATINIZI İYİ ALMIŞŞINIZ. ÜLKE GÜLLÜK GÜLÜSTANLIK. MİLLETİ UYUTMAYA DEVAM EDİN. . .
 • ''İŞTE YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • YAĞMA TALAN DEVAM ETSİN DİYE...:
  Terörün, şehirlerin yakılıp yıkılmasının sorumlusu “Analar ağlamasın” avutmasıyla teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler mi yoksa bir zamanlar sarmaş dolaş olduğunuz ama şimdi meclisten atmaya çalıştığınız HDP’mi? PKK ile el ele verip terörü hortlatmasaydınız bu gün yağma, talan ve ihanetlerinizin hesabını veriyor olacaktınız.
 • ÜSKÜDARLI:
  star hep boş işlerle meclis ugraşıyor sen bir manşet atda terör belasına çare bulunsun dokunulmazlık anayasa başkanlık boş işler 550 vekil boş işlerle ugraşıyor halkın sorununa çare olamıyor halka sorulmuyor ya halk bir seçim istiyorsa ne çabuk haziran seçimi unutuldu
 • MKA:
  KILIÇDAROĞLU''NUN PUSULASININ ŞAŞMASI BİR ŞEY DEĞİL DE TÜRKİYE''NİN, SON 14 YILDA PUSULASI ŞAŞTI.
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler aynı kişiler.
 • SİNASİ:
  vay chp ye bak atatürkcüler ulusalcilar falan fisman hepsi hayir oyu vermis yahu zaten aksi olsaydi sasardim partinin yarisi pkk li yarisi mezhepci geri kalan bir kac ise yaramaz entel dantel katiksiz hainler partisi ömrünüz boyunca hep havlayip duracaksiniz bu köselerde
  POLYAKOV: sinasi, öncelikle düzelteyim; burada kimse havlamıyor ve buna sende dahilsin. burada herkes inandıklarını paylaşıyor; düşünemeyenler de yazıyor ve sende buna dahilsin. şimdi bu dokunulmazlık meselesini biraz aralayalım mı??. Bayıldığınız şu saraylı diktatör zat mecliste iken aklı neredeydi?? neden dokunulmazlıkları o zaman kaldırmadı?? kendine de dokunulacak diye olmasın sakın?? Bu adama nasıl güvendiğinizi anlayabilmiş değilim. . adam bütün dava arkadaşlarını bir bir sattı. . giderek tekleşiyor.
 • POLYAKOV:
  CUMHURBAŞKANINI ANLAMAK GERÇEKTEN ZOR. . BİRGÜN BATIYA REST ÇEKİYOR. ERTESİ GÜN BATIDAN MEDET DİLENİYOR. LİDER DEDİĞİN BİRA OLSUN OMURGALI OLUR. SEN (BENİM GİBİ DÜŞÜNENLE ONAYLAMAMIŞ OLSA BİLE) TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ TEMSİL EDEN BİR LİDERSİN. EĞER BATIYA REST ÇEKTİYSEN ORADA KAL. HEMEN GERİ VİTES YAPIP ERTESİ GÜN NEDEN MEDET DİLENİRSİN. . . NEREDE SENİN ''MEŞHURR'' KASIMPAŞALI DURUŞUN? YOKSA SEN SADECE İÇERİDEKİ BİZ SAVUNMASIZ VATADAŞLARA MI KAŞIMPAŞALISIN ?
 • BU NE SEVGİ AH!:
  Yüzde elli oy alan bir başbakanın halkın iradesi ile değil de darbeyle ve aşağılanarak indirilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin bu Bahçeli aşkı nereden kaynaklanıyor acaba!?
 • BU NE SEVGİ AH!:
  Yüzde elli oy alan bir başbakanın halkın iradesi ile değil de darbeyle ve aşağılanarak indirilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin bu Bahçeli aşkı nereden kaynaklanıyor acaba!?
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.