Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle, Ötesiz İnsanlar 8. bölüm!

09 Ocak 2014 14:19

Başörtülü kızların takibe alındığı Ötesiz İnsanlar 8. bölüm STV'de ekrana geldi. Ötesiz İnsanlar 8. bölüm fragmanı, yeni bölümden detaylar ve full dizi izleme linkleri!

ÖTESİZ İNSANLAR 8. BÖLÜM STV'de ekrana geldi. 28 Şubat döneminde yaşananları konu edinen ÖTESİZ İNSANLAR dizisinin yeni bölümünde Sancar Albay başörtülü kızları takibe aldırıyor. ÖTESİZ İNSANLAR 8. BÖLÜM saat 21.00'da ekrana geldi. ÖTESİZ İNSANLAR dizisini internetten izlemek için aşağıdaki "ÖTESİZ İNSANLAR FULL İZLE" linkinden erişebilirsiniz.

ÖTESİZ İNSANLAR 8. BÖLÜM ÖZETİ: 
Mavi Konak Kız Öğrenci Yurdu irtica yuvası suçlamasıyla kapatılmıştır. Bunu fırsat bilen Sancar Albay ise bir ekip kurar ve başörtülü kızları takibe aldırır. Diğer yanda zor günler geçiren Elif, okuluna ve derslerine sarılır. Deniz ise Elif’i unutmak için Sanem’e yakınlaşır. Bu sırada ÖTESİZ İNSANLAR yeni bölümde okulda yaşanan gerilim sebebiyle Rektör Yardımcısı Rana Hanım ve Sanem rehin alınır. Fakat olayların içinde kalan Elif de rehin alınanlar arasındadır.

ÖTESİZ İNSANLAR FULL İZLE (8. bölüm full dizi izle) 
 
ÖTESİZ İNSANLAR 8. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.