Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle, Ötesiz İnsanlar 7. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (2 Ocak 2014 Perşembe)

02 Ocak 2014 17:28

Elif'in derste hocanın hedefinde olduğu Ötesiz İnsanlar son bölümün full, tek parça ve HD kalitesindeki videosı haberimizdedir. Ötesiz İnsanlar son bölümü haberimizde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle, Ötesiz İnsanlar 7. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (2 Ocak 2014 Perşembe)

Samanyolu TV'nin yeni sezon dizilerinden ÖTESİZ İNSANLAR 7. bölümü ile 2 Ocak 2014 Perşembe akşamı kaldığı yerden devam etti. 28 Şubat döneminde yaşananları TV ekranına taşıyan ÖTESİZ İNSANLAR dizisinin son bölümünde Rana Hanım'ın hedefinde Elif vardı. ÖTESİZ İNSANLAR son bölümü kaçıdıysanız veyahut bir kez daha seyretmek istiyorsanız haberimizdeki video ile ÖTESİZ İNSANLAR 7. bölümü tek parça olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

ÖTESİZ İNSANLAR 7. BÖLÜM ÖZETİ: 
İstanbul Merkez Üniversitesi’nde yılın ilk dersini Rana Hanım verecektir. İlk derste belirlenen müfredatı hiçe sayarak başörtüsünü ve Elif'i de hedef alarak aşağılayıcı bir konuşma yapar. Öte yandan ÖTESİZ İNSANLAR son bölümde Korgeneral Kudret, İbrahim Bey’i çağırarak kız öğrencilerin kaldığı yurdu irtica odaklı olduğu gerekçesiyle basacağını belirtir. Deniz ise bu haberi duyar ve Elif'i uyarmaya gider. 

ÖTESİZ İNSANLAR 7. BÖLÜM FULL VİDEO:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.