Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle, Ötesiz İnsanlar 7. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (2 Ocak 2014 Perşembe)

02 Ocak 2014 17:28

Elif'in derste hocanın hedefinde olduğu Ötesiz İnsanlar son bölümün full, tek parça ve HD kalitesindeki videosı haberimizdedir. Ötesiz İnsanlar son bölümü haberimizde kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle, Ötesiz İnsanlar 7. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (2 Ocak 2014 Perşembe)

Samanyolu TV'nin yeni sezon dizilerinden Ötesiz İnsanlar 7. bölümü ile 2 Ocak 2014 Perşembe akşamı kaldığı yerden devam etti. 28 Şubat döneminde yaşananları TV ekranına taşıyan Ötesiz İnsanlar dizisinin son bölümünde Rana Hanım'ın hedefinde Elif vardı. Ötesiz İnsanlar son bölümü kaçıdıysanız veyahut bir kez daha seyretmek istiyorsanız haberimizdeki video ile Ötesiz İnsanlar 7. bölümü tek parça olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ötesiz İnsanlar 7. Bölüm Özeti: 
İstanbul Merkez Üniversitesi’nde yılın ilk dersini Rana Hanım verecektir. İlk derste belirlenen müfredatı hiçe sayarak başörtüsünü ve Elif'i de hedef alarak aşağılayıcı bir konuşma yapar. Öte yandan Ötesiz İnsanlar son bölümde Korgeneral Kudret, İbrahim Bey’i çağırarak kız öğrencilerin kaldığı yurdu irtica odaklı olduğu gerekçesiyle basacağını belirtir. Deniz ise bu haberi duyar ve Elif'i uyarmaya gider. 

Ötesiz İnsanlar 7. Bölüm Full Video: