Ötesiz İnsanlar İzle, Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle - 6. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (26 Aralık Perşembe 2013, STV)

26 Aralık 2013 14:50

28 Şubat sürecinin perde arkasını ekrana taşıyan Ötesiz İnsanları dizisi 6. bölümü ile dün akşam STV'deydi. Ötesiz İnsanlar 6. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız dizinin tamamını, tek parça halinde HD kalitesinde direkt haberimizdeki full videodan izleyebilirsiniz.

Ötesiz İnsanlar İzle, Ötesiz İnsanlar Son Bölüm İzle - 6. Bölüm Full, Tek Parça ve HD Video (26 Aralık Perşembe 2013, STV)

Samanyolu TV'nin yeni dizilerinden ÖTESİZ İNSANLAR 6. bölümü ile 26 Aralık Perşembe akşamı kaldığı yerden devam etti. 28 Şubat döneminde yaşananları konu edinen ÖTESİZ İNSANLAR dizisinin son bnölümünü kaçıdırysanız aşağıdaki tek parça video ile diziyi kesintisiz olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz. İşte Ötesiz İnsanlar son bölümden detaylar ve full dizi izleme videosu...

ÖTESİZ İNSANLAR 6. BÖLÜM ÖZETİ:
Elif’i kaçırılırken peşlerinden koşan Deniz vurulur. Haberi alan Deniz’in annesi, tüm olayların sorumlusunun Sancar Albay olduğunu öğrenince yıkılır. Öte yandan ÖTESİZ İNSANLAR son bölümde Avukat İbrahim Uygun dava öncesinde Rana Hanım’la görüşmek üzere rektörlüğe gider. Fakat Rana Hanım başörtüsü yasağından geri adım atmaz ve İbrahim Bey’i kovar. Ardından da ağabeyi Kudret Bey’i arar. Kudret Bey’in ise İbrahim Uygun’un işlettiği öğrenci yurdu için bambaşka planları vardır.

ÖTESİZ İNSANLAR 6. BÖLÜM FULL VİDEO:


Haberle İlgili Yorumlar


HAYRETTİN COSKUN: Yaziklar olsun.demek son bölüm.hic şaşırmadık.çünkü dizideki zulüm ak partiyle bitti.diziyi izleyenler bu zulmü bitiren ak partiyi alkışlarken artık sizden cemaatten ekmeğe yağ sürme beklenemez tabi.siz din düşmanlarının ekmeğine yağ sürmeye devam edin.bir kere daha yazıklar olsun.


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.