OKTAY USTA YEMEK TARİFLERİ - OKTAY USTA BUGÜN NE PİŞİRİYOR?

20 Ağustos 2013 14:16

Yemek tarifleri ile ekrana gelen Oktay Usta izleyicilerin en çok ilgi gösterdiği isimlerin başında geliyor... Samanyolu ekranlarında izleyicilerle buluşan Oktay Usta her gün Yeşil Elma programında farklı bir ünlü konuğu ile beraber lezzetli yemek tarifleri paylaşıyor.

OKTAY USTA YEMEK TARİFLERİ - OKTAY USTA BUGÜN NE PİŞİRİYOR?


Televizyon dünyasının en meşhur aşçılarından OKTAY USTA'nın YEMEK TARİFLERİ özellikle ev hanımları arasında oldukça popüler. Samanyolu'ndaki Yeşil Elma programı ile izleyicilerin karşısına çıkan OKTAY USTA her gün farklı yemek tarifleri paylaşıyor. Ayrıca OKTAY USTA programına ünlüler de konuk oluyor. Yemek kitapları ve internet sitesi ile de sevenleri ile buluşan OKTAY USTA aşçıları ile meşhur Bolu Mengen ilçesindendir.


İŞTE OKTAY USTA'NIN MUHTEŞEM TARİFLERİ...

Babası da kendisi gibi aşçı olan OKTAY USTA (Aymelek), Nisan 1983'te hayatı için önemli bir adım atarak Sabri Usta ile Erenköy'de ünlü bir restoranda çalışmaya başlar. Günde 15-18 saat çalışan OKTAY USTA daha sonra babası ile çalışır. Kariyeri boyunca sık sık mekan ve restoran değiştiren OKTAY USTA böylece yemek tarifi bilgisini sürekli zenginleştirir. 1997 – 200 yılları arasında İspanya, Malta 1998've Londra'da gerçekleştirilen yemek yarışmalarına katılır ve 2 altın madalya kazanır.

OKTAY USTA şu an Samanyolu'nda Yeşil Elma programı ile yemek tariflerini izleyicileriyle paylaşmaktadır. Yeşil Elma programı her gün saat 14:20'de Samanyolu'nda ekrana gelmektedir.Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.