O Ses Türkiye Yeni Bölümü İzle - O Ses Türkiye Son Bölümü İzle

21 Ekim 2013 15:08

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star Tv'de. O Ses Türkiye jüri üyelerinin renkliliği ile, yarışmaya katılan yarışmacıların çeşitliliği ile kendini izletmeye ve reyting birincisi olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye full izle.

O Ses Türkiye Yeni Bölümü İzle - O Ses Türkiye Son Bölümü İzle

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O SES TÜRKİYE'yi izletmeye devam ediyorlar. O SES TÜRKİYE yeni bölümü 9. bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.

O SES TÜRKİYE BU AKŞAM STAR TV 20.00 İZLEMEK İÇİN TIKLA


O SES TÜRKİYE 9. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLA


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.