O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzle Merakla Beklenen Düellonun Galibi Kim? O Ses Türkiye Çiğdem Bezci&Ebru Ergün

02 Aralık 2013 13:47

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de 20.00'de. O Ses Türkiye'de yeni bölümde düellolar yine nefes kesecek. Çiğdem Bezci, Hasan Doğru ve birçok yarışmacı yeni bölüm O Ses Türkiye'de ter dökecekler. O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de Canlı İzle!

O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzle Merakla Beklenen Düellonun Galibi Kim? O Ses Türkiye Çiğdem Bezci&Ebru Ergün

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O SES TÜRKİYE'de düellolar başladı. Düellolar kimler arasında olacak? Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan EBRU GÜNDEŞ, GÖKHAN ÖZOĞUZ, HADİSE  ve MURAT BOZ ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O SES TÜRKİYE'de düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.  

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı  Murat Boz, O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümde ayrı bir heyecan var. O Ses Türkiye jürileri son yarışmacı adayları kadrolarına katmak için birbirleriyle yarışacaklar. O Ses Türkiye son hız yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye izlemek için gerekli link aşağıdadır. O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam 2 Aralık Pazartesi Star TV'de saat 20.00 de. Bu akşam yayınlanacak düellolarda Çiğdem Bezci, Hasan Doğru, Nur Cennet Uçar, İrina Yalçın gibi kendi haftalarında ses getiren birçok yarışmacı ekranlara gelecek. O SES TÜRKİYE canlı izleme linki ve geçen hafta O SES TÜRKİYE'nin düelloları için link aşağıda verilmiştir. 

O SES TÜRKİYE SON BÖLÜM TÜM DÜELLOLAR FULL İZLE

O SES TÜRKİYE YENİ BÖLÜM STAR TV CANLI İZLE (2 ARALIK PAZARTESİ)

O SES TÜRKİYE'NİN MERAKLA BEKLEDİĞİ YARIŞMACI: ÇİĞDEM BEZCİ

O SES TÜRKİYE'de merakla beklenen düello performansı Çiğdem Bezci. O SES TÜRKİYE'de sahne aldığı hafta Çiğdem Bezci en çok izlenen takip edilen yarışmacı olmuştu. O SES TÜRKİYE'nin en iddialı yarışmacısı diyebileceğimiz Çiğdem Bezci hem seslendirdiği şarkı ile hem hayat hikayesi ile yüreklere dokunmuş ve O SES TÜRKİYE'yi izleyen herkesi etkilemişti. O SES TÜRKİYE'de Çiğdem Bezci'nin göstereceği düello performansı merakla bekleniyor. Hatırlayacağınız gibi O SES TÜRKİYE'de çiğdem Bezci, Ebru Gündeş'in takımına katılmıştı. O SES TÜRKİYE 2 Aralık Pazartesi yayınlanan bölümde Çiğdem Bezci'nin rakibi Ebru Ergün oldu. O Ses Türkiye son bölümde karşılaşan ikili BÖYLE AYRILIK OLMAZ adlı şarkı ile düello yaptılar. O SES TÜRKİYE'de merakla beklenen kapışmanın galibi Çiğdem Bezci oldu. Ebru Gündeş seçim yaparken Ebru Ergün'e "Seyirci gülümseyen kişileri daha çok sever belki mizaç olarak bir somurtkansın ama sahnede gülümsemek lazım" dedi ve O SES TÜRKİYE'de Çiğdem Bezci ile yoluna devam etme kararı aldı. O SES TÜRKİYE'de düelloyu kaybeden Ebru Ergün için Gökhan butona basarak kendi takımına kattı. İşte O SES TÜRKİYE'de o zevkli düello;

O SES TÜRKİYE'DE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

HAFTANIN DÜELLOSU YASEMİN İLE ESRA ARASINDA GEÇTİ!

25 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O SES TÜRKİYE'de Gökhan'ın takımında bulunan birbirinden güçlü iki sesi kuvvetli bir şarkı ile düellosu nefesleri kesti. O SES TÜRKİYE'de Yasemin Demir ile Esra Eren'in düellosu sonrasında izleyenlerin ısrarı üzerine performanslarını bir kere daha tekrarladılar ve uzun süreli alkış topladılar. O SES TÜRKİYE'de nefesleri kesen haftanın düellosunda Gökhan seçim yapmakta zorlandı. O Ses Türkiye'de Gökhan bu ikili arasındaki düello sırasında şekilden şekile girdi. O SES TÜRKİYE'nin bu haftaki bölümüne damga vuran düello nefes nefese geçti. O SES TÜRKİYE'de haftanın düellosunun galibi Yasemin Demir oldu. O SES TÜRKİYE'de haftanın düellosunu kaybeden Esra Eren için üç jüri üyesi de düğmeye basarak kendi takımlarına istediler. O SES TÜRKİYE'nin renkli jüri üyesi Gökhan da düğmeye basarak Esra Eren'i tekrar kendi kadrosuna katmak istedi ama kural gereği elediği yarışmacıyı alamadı. O Ses Türkiye'de Esra Eren, Ebru Gündeş'ın takımına katılmayı seçti. 

TUNA DEMİRTAŞ EBRU GÜNDEŞ İÇİN BESTELEDİĞİ ŞARKI İLE HERKESİ MEST ETTİ!

26 Kasım'da yayınlanan O SES TÜRKİYE'de Cüneyt Yıldırım&Tuna Demirtaş&Kardelen Tunçoğlu arasındaki düellosu keyifli anlar yaşattı. Ebru Gündeş'in takımında bulunan bu üçlü Bir Kulunu Çok Sevdim adlı şarkıyı seslendirdiler. O SES TÜRKİYE'de bu üçlünün performansından sonra Ebru Gündeş seçimini Cüneyt Yıldırım'dan yana kullandı. Tuna Demirtaş, Acun'dan İzin istereyek Ebru Gündeş için bestelediği şarkıyı okudu. O SES TÜRKİYE'de Tuna Demirtaş'ın okuduğu bu parça izleyenleri mest etti. 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.