O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzle Merakla Beklenen Düellonun Galibi Kim? O Ses Türkiye Çiğdem Bezci&Ebru Ergün

02 Aralık 2013 13:47

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de 20.00'de. O Ses Türkiye'de yeni bölümde düellolar yine nefes kesecek. Çiğdem Bezci, Hasan Doğru ve birçok yarışmacı yeni bölüm O Ses Türkiye'de ter dökecekler. O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de Canlı İzle!

O Ses Türkiye Yeni Bölüm İzle Merakla Beklenen Düellonun Galibi Kim? O Ses Türkiye Çiğdem Bezci&Ebru Ergün

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O Ses Türkiye'de düellolar başladı. Düellolar kimler arasında olacak? Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise  ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O Ses Türkiye'de düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.  

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı  Murat Boz, O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümde ayrı bir heyecan var. O Ses Türkiye jürileri son yarışmacı adayları kadrolarına katmak için birbirleriyle yarışacaklar. O Ses Türkiye son hız yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye izlemek için gerekli link aşağıdadır. O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam 2 Aralık Pazartesi Star TV'de saat 20.00 de. Bu akşam yayınlanacak düellolarda Çiğdem Bezci, Hasan Doğru, Nur Cennet Uçar, İrina Yalçın gibi kendi haftalarında ses getiren birçok yarışmacı ekranlara gelecek. O Ses Türkiye canlı izleme linki ve geçen hafta O Ses Türkiye'nin düelloları için link aşağıda verilmiştir. 

O Ses Türkiye Son Bölüm Tüm Düellolar Full İzle

O Ses Türkiye Yeni Bölüm Star Tv Canlı İzle (2 Aralık Pazartesi)

O SES TÜRKİYE'NİN MERAKLA BEKLEDİĞİ YARIŞMACI: ÇİĞDEM BEZCİ

O Ses Türkiye'de merakla beklenen düello performansı Çiğdem Bezci. O Ses Türkiye'de sahne aldığı hafta Çiğdem Bezci en çok izlenen takip edilen yarışmacı olmuştu. O Ses Türkiye'nin en iddialı yarışmacısı diyebileceğimiz Çiğdem Bezci hem seslendirdiği şarkı ile hem hayat hikayesi ile yüreklere dokunmuş ve O Ses Türkiye'yi izleyen herkesi etkilemişti. O Ses Türkiye'de Çiğdem Bezci'nin göstereceği düello performansı merakla bekleniyor. Hatırlayacağınız gibi O Ses Türkiye'de çiğdem Bezci, Ebru Gündeş'in takımına katılmıştı. O Ses Türkiye 2 Aralık Pazartesi yayınlanan bölümde Çiğdem Bezci'nin rakibi Ebru Ergün oldu. O Ses Türkiye son bölümde karşılaşan ikili Böyle Ayrılık Olmaz adlı şarkı ile düello yaptılar. O Ses Türkiye'de merakla beklenen kapışmanın galibi Çiğdem Bezci oldu. Ebru Gündeş seçim yaparken Ebru Ergün'e "Seyirci gülümseyen kişileri daha çok sever belki mizaç olarak bir somurtkansın ama sahnede gülümsemek lazım" dedi ve O Ses Türkiye'de Çiğdem Bezci ile yoluna devam etme kararı aldı. O Ses Türkiye'de düelloyu kaybeden Ebru Ergün için Gökhan butona basarak kendi takımına kattı. İşte O Ses Türkiye'de o zevkli düello;

O Ses Türkiye'de Geçen Hafta Neler Oldu?

HAFTANIN DÜELLOSU YASEMİN İLE ESRA ARASINDA GEÇTİ!

25 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O Ses Türkiye'de Gökhan'ın takımında bulunan birbirinden güçlü iki sesi kuvvetli bir şarkı ile düellosu nefesleri kesti. O Ses Türkiye'de Yasemin Demir ile Esra Eren'in düellosu sonrasında izleyenlerin ısrarı üzerine performanslarını bir kere daha tekrarladılar ve uzun süreli alkış topladılar. O Ses Türkiye'de nefesleri kesen haftanın düellosunda Gökhan seçim yapmakta zorlandı. O Ses Türkiye'de Gökhan bu ikili arasındaki düello sırasında şekilden şekile girdi. O Ses Türkiye'nin bu haftaki bölümüne damga vuran düello nefes nefese geçti. O Ses Türkiye'de haftanın düellosunun galibi Yasemin Demir oldu. O Ses Türkiye'de haftanın düellosunu kaybeden Esra Eren için üç jüri üyesi de düğmeye basarak kendi takımlarına istediler. O Ses Türkiye'nin renkli jüri üyesi Gökhan da düğmeye basarak Esra Eren'i tekrar kendi kadrosuna katmak istedi ama kural gereği elediği yarışmacıyı alamadı. O Ses Türkiye'de Esra Eren, Ebru Gündeş'ın takımına katılmayı seçti. 

TUNA DEMİRTAŞ EBRU GÜNDEŞ İÇİN BESTELEDİĞİ ŞARKI İLE HERKESİ MEST ETTİ!

26 Kasım'da yayınlanan O Ses Türkiye'de Cüneyt Yıldırım&Tuna Demirtaş&Kardelen Tunçoğlu arasındaki düellosu keyifli anlar yaşattı. Ebru Gündeş'in takımında bulunan bu üçlü Bir Kulunu Çok Sevdim adlı şarkıyı seslendirdiler. O Ses Türkiye'de bu üçlünün performansından sonra Ebru Gündeş seçimini Cüneyt Yıldırım'dan yana kullandı. Tuna Demirtaş, Acun'dan İzin istereyek Ebru Gündeş için bestelediği şarkıyı okudu. O Ses Türkiye'de Tuna Demirtaş'ın okuduğu bu parça izleyenleri mest etti.