O Ses Türkiye Yarışmasında Karadenizli İkizler Fırtınası! (18 Kasım 2013 O Ses Türkiye Yarışması İzle)

19 Kasım 2013 11:47

O Ses Türkiye yarışmasında düellolar öncesi son bölümün (18 Kasım 2013) en çarpıcı performansını Artvinli ikiz kardeşler verdi. İşte O Ses Türkiye işte Cemal ve Soysal Dilmaç ikizlerinin performansı...

O Ses Türkiye Yarışmasında Karadenizli İkizler Fırtınası! (18 Kasım 2013 O Ses Türkiye Yarışması İzle)

O Ses Türkiye 3. sezonunda değişen yeni jüri üyeleri ile değişik renkte ve farklı tonda sese sahip yarışmacıları tanıştırmaya devam ediyor. Murat Boz ve Hadise geçen sezonların jüri üyeleri O Ses Türkiye'nin. Yarışmaya bu sezon katılan Athena Gökhan ve Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'ye farklı bir hava kattılar. Gökhan kendine has konuşması ve tavırları ile kendini kısa zamanda seyircilere, yarışmacılara ve jüriye kendini sevdirmeyi başardı. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye'ye kendinden emin tavırları ve yılların verdiği deneyimi ile damga vurdu. 18 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O Ses Türkiye yarışması renkli sahnelere konuk oldu.

O Ses Türkiye yarışmasında jüri takımları için son adayları seçerken artık daha seçici olmaya başladılar. O Ses Türkiye yeni bölümde İkiz kardeşler damga vurdu! İkiz kardeşlerin performansı ile jüri üyeleri şarkının başında döndüler. Cemal ve Soysal kardeşler 27 yaşındalar ve İstanbul'dan katılıyorlar yarışmaya. Aslen Artvinli olan Cemal ve Soysal, O Ses Türkiye'de yarışmaya performansları ile büyülediler. O Ses Türkiye dünkü bölümde Cemal Ve Soysal Dilmaç kardeşler rahmetli Kazım Koyuncu'ya ait "Karşıya Çifte Çamlar" şarkısı ile jüri üyelerini 3 saniyede döndürmeyi başardılar. O Ses Türkiye yarışması yeni bölümde Cemal ve Soysal kardeşler için daha şarkının başında bütün jüri butona basarak döndüler. Cemal ve Soysal kardeşler için jüri üyeleri birbirleriyle yarıştılar takımlarına katmak için. O Ses Türkiye'nin yeni bölümde damga vuran ikiz kardeşler Cemal ve Soysal Dilmaç çok zor bir seçimden sonra Gökhan'ın takımına katılmaya karar verdiler.

Türkiye" target="_blank">O Ses Türkiye Cemal ve Soysal Kardeşleri İzle!