O Ses Türkiye Yarışmasında Karadenizli İkizler Fırtınası! (18 Kasım 2013 O Ses Türkiye Yarışması İzle)

19 Kasım 2013 11:47

O Ses Türkiye yarışmasında düellolar öncesi son bölümün (18 Kasım 2013) en çarpıcı performansını Artvinli ikiz kardeşler verdi. İşte O Ses Türkiye işte Cemal ve Soysal Dilmaç ikizlerinin performansı...

O Ses Türkiye Yarışmasında Karadenizli İkizler Fırtınası! (18 Kasım 2013 O Ses Türkiye Yarışması İzle)

O SES TÜRKİYE 3. sezonunda değişen yeni jüri üyeleri ile değişik renkte ve farklı tonda sese sahip yarışmacıları tanıştırmaya devam ediyor. Murat Boz ve Hadise geçen sezonların jüri üyeleri O SES TÜRKİYE'nin. Yarışmaya bu sezon katılan Athena Gökhan ve Ebru Gündeş, O SES TÜRKİYE'ye farklı bir hava kattılar. Gökhan kendine has konuşması ve tavırları ile kendini kısa zamanda seyircilere, yarışmacılara ve jüriye kendini sevdirmeyi başardı. Ebru Gündeş, O SES TÜRKİYE'ye kendinden emin tavırları ve yılların verdiği deneyimi ile damga vurdu. 18 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O SES TÜRKİYE yarışması renkli sahnelere konuk oldu.

O SES TÜRKİYE yarışmasında jüri takımları için son adayları seçerken artık daha seçici olmaya başladılar. O SES TÜRKİYE yeni bölümde İkiz kardeşler damga vurdu! İkiz kardeşlerin performansı ile jüri üyeleri şarkının başında döndüler. CEMAL VE SOYSAL KARDEŞLER 27 yaşındalar ve İstanbul'dan katılıyorlar yarışmaya. Aslen Artvinli olan Cemal ve Soysal, O SES TÜRKİYE'de yarışmaya performansları ile büyülediler. O Ses Türkiye dünkü bölümde Cemal Ve Soysal Dilmaç kardeşler rahmetli Kazım Koyuncu'ya ait "Karşıya Çifte Çamlar" şarkısı ile jüri üyelerini 3 saniyede döndürmeyi başardılar. O SES TÜRKİYE yarışması yeni bölümde CEMAL VE SOYSAL KARDEŞLER için daha şarkının başında bütün jüri butona basarak döndüler. CEMAL VE SOYSAL kardeşler için jüri üyeleri birbirleriyle yarıştılar takımlarına katmak için. O SES TÜRKİYE'nin yeni bölümde damga vuran ikiz kardeşler CEMAL VE SOYSAL DİLMAÇ çok zor bir seçimden sonra Gökhan'ın takımına katılmaya karar verdiler.

O SES TÜRKİYE CEMAL VE SOYSAL KARDEŞLERİ İZLE!


Haberle İlgili Yorumlar


SELOCAN 53: İkinizde supersiniz bencee:)
Bide ikiz sevgili buldunuzmu tamamdir bu iş :) :)

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.