O Ses Türkiye Yarışmasında Haftanın O Sesi Esra Parhan "Vur Gitsin Beni" İzle

21 Ekim 2013 22:53

O Ses Türkiye son bölümünde "Vur Gitsin Beni" şarkısını seslendiren Esra Parhan büyük beğeni topladı. O Ses Türkiye yarışmasında jürinin dördünün de döndüğü Esra Parhan "Vur Gitsin Beni" şarkısını seslendirdi.

O Ses Türkiye Yarışmasında Haftanın O Sesi Esra Parhan 'Vur Gitsin Beni' İzle

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan ATHENA grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de. O SES TÜRKİYE yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA grubunun solisti GÖKHAN Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar.

O Ses Türkiye yarışmasında son bölümde Esra Parhan sesiyle performansıyla herkesin beğenisini kazandı. Esra Parhan 21 yaşında ve Mersin'den geliyor. Esra Parhan herhangi bir müzik eğitimi almamış. Babası müzisyen olan Esra Parhan küçüklüğünden beri şarkı söylüyormuş. Esra Parhan'ın performansından dolayı jüri üyelerinden dördü de döndü takımlarına katabilmek için. Esra Parhan, O Ses Türkiye yarışmasında yoluna Ebru Gündeş ile devam etme kararı aldı. 

İŞTE HAFTANIN O SESİ ESRA PARHAN


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.