O Ses Türkiye Tuğçe Tellioğlu "Boş Çerçeve" İle Büyüledi! Tuğçe Tellioğlu ve Murat Boz Düeti

05 Kasım 2013 09:43

O Ses Türkiye yeni bölümü dün akşam Star TV'de yayınlandı. O Ses Türkiye yarışmasında sahne alan Tuğçe Tellioğlu seslendirdiği "Boş Çerçeve" şarkısı ile jüriden tam not aldı. O Ses Türkiye yeni bölümünden Tuğçe Tellioğlu'ndan "Boş Çerçeve" yorumu videosu haberimizde.

O Ses Türkiye Tuğçe Tellioğlu 'Boş Çerçeve' İle Büyüledi! Tuğçe Tellioğlu ve Murat Boz Düeti

O SES TÜRKİYE yarışması yeni yeni sesleri tanıtmaya, tanıştırmaya devam ediyor. O SES TÜRKİYE yarışması yeni sezonunda yeni kanalında yeni katılan iki jüri üyesi ile başladı. O SES TÜRKİYE yarışmasının jürisi Hadise ve Murat Boz'un yanında bu sezon katılan Ebru Gündeş ve Athena Gökhan'dan oluşuyor. EBRU GÜNDEŞ, kendine güvenen hareketleri ve oturaklı haliyle ayrı bir hava kattı yarışmaya. ATHENA GÖKHAN ise ilk başlarda acemi hareketleri ile neşe kattı yarışmaya ve iyice ısındığı yarışmada kendine has tavırları ve konuşması ile her hafta seyircileri hem güldürmeyi hem de kendini alkışlatmayı başarıyor. HADİSE yurtdışı deneyimini ve güzelliği ile herkesi etkilemeye devam ediyor. MURAT BOZ ise yaptığı muzırlık ve esprileri ile her geçen hafta hayran sayısını artıyor.

O SES TÜRKİYE yarışması dün yayınlanan bölümü ile yine herkesi ekran başına topladı. O SES TÜRKİYE'ye İstanbul'dan katılan TUĞÇE TELLİOĞLU seslendirdiği "Boş Çerçeve" şarkısı ile tam not aldı. TUĞÇE TELLİOĞLU'nun müzikle tanışması ilginç bir olay ile başlıyor. Aslen Trabzonlu olan TUĞÇE TELLİOĞLU, halkla ilişkiler uzmanı olarak çalıştığı restaurantta kendi başına şarkı söylerken bir şan hocasının etkilenip müzik eğitimi almak ister misin demesi ile başlıyor. Kısa bir zaman sonra eğitim almadan kendini bir yılbaşı gecesinde sahnede bulan TUĞÇE TELLİOĞLU söylediği "Boş Çerçeve" ile jüriyi etkilemeyi ve kendine döndürtmeyi başardı. TUĞÇE TELLİOĞLU jüri seçimini yaparken MURAT BOZ'un "Ben Özledim Galiba Seni" şarkısı ile cevap vermesi üzerine Murat Boz'un şarkıya katılması sonucu ortaya güzel bir düet çıkmış oldu. TUĞÇE TELLİOĞLU, yarışmaya Murat Boz'un takımı ile devam etme kararı aldı.

TUĞÇE TELLİOĞLU'DAN BOŞ ÇERÇEVE ŞARKISINI İZLEMEK İÇİN TIKLA


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.