O Ses Türkiye Son Bölümü Hakan Er " İçin İçin Yanıyor" İle Büyük Beğeni Topladı!

22 Ekim 2013 07:05

O Ses Türkiye yarışmasında her hafta farklı sesler ve değişik yarışmacılar ile hepsi birbirinde farklı jüri üyesi ile kendini izletmeye devam ediyor. Hakan Er, O Ses Türkiye yarışmasında bu hafta seslendirdiği "İçin İçin Yanıyor" performansı ile izleyenleri etkiledi.

O Ses Türkiye Son Bölümü Hakan Er ' İçin İçin Yanıyor'  İle Büyük Beğeni Topladı!

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O Ses Türkiye bu akşam Star TV'de. O SES TÜRKİYE yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O SES TÜRKİYE'yi izletmeye devam ediyorlar.

O SES TÜRKİYE yarışmasına İstanbul'dan katılan HAKAN ER seslendirdiği "İçin İçin Yanıyor" şarkısıyla iki jüri kendisi için döndürmeyi başardı. HAKAN ER aslen Manisalı ve İngilizce öğretmeni. Müziğe başlamasına vesile olarak büyükannesinin hafız olmasını ve sürekli kendilerine ilahi okumalarından etkilendiği söyleyen HAKAN ER, bir gün Türk Sanat Müziğini İngilizce söylemek istiyor. HAKAN ER bu projesini bir nevi O SES TÜRKİYE yarışmasında ufak da olsa seslendirerek gerçekleştirmiş oldu ve bu ufak da olsa söylediği ingilizce Türk Sanat Müziği şarkısıyla beğeni topladı. MURAT BOZ da bundan etkilenerek Dönülmez Akşamın Ufkundayım şarkısını İngilizce olarak söylemesi seyirciler tarafından uzun süre alkışlandı. HAKAN ER "İÇİN İÇİN YANIYOR" şarkısı ile kendisine dönen HADİSE ve ATHENA GÖKHAN'dan HADİSE'yi seçti.

HAKAN ER "İÇİN İÇİN YANIYOR" PERFORMANSI


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.