O Ses Türkiye Son Bölümü Alperen Kılıç "Gidecek Yerim mi Var?" Performansı ile Çok Beğenildi

22 Ekim 2013 07:08

O Ses Türkiye jüri üyelerinin renkliliği ile, yarışmaya katılan yarışmacıların çeşitliliği ile kendini izletmeye ve reyting birincisi olmaya devam ediyor. Alperen Kılıç "Gidecek Yerim mi Var" şarkısıyla O Ses Türkiye'de jüriden tam not aldı.

O Ses Türkiye Son Bölümü Alperen Kılıç 'Gidecek Yerim mi Var?' Performansı ile Çok Beğenildi

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan ATHENA GÖKHAN ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA GÖKHAN ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O SES TÜRKİYE'yi izletmeye devam ediyorlar.

O SES TÜRKİYE yarışması son bölümünde ALPEREN KILIÇ seslendirdiği"GİDECEK YERİM Mİ VAR?" şarkısıyla büyük beğeni topladı. Aslen Bayburtlu olan ALPEREN KILIÇ yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. ALPEREN KILIÇ müzik ilgisi aileden geliyor. Babası bağlama çalıyormuş ki Alperen de bağlama çalmayı o şekilde öğrenmiş ve yakın zamanda gitar çalmayı da öğrenmiş. ALPEREN KILIÇ "Gidecek Yerim mi Var?" şarkısı ile büyük beğeni topladı. Jüriden sadece HADİSE dönmedi kendisine. ALPEREN KILIÇ, O SES TÜRKİYE yarışmasında yoluna MURAT BOZ ile devam etme kararı aldı.

ALPEREN KILIÇ'TAN "GİDECEK YERİM Mİ VAR?" DİNLEHaberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.