O Ses Türkiye Son Bölüm Yasemin Demir '' Annem '' İzle

16 Ekim 2013 11:05

O Ses Türkiye son bölümünde duygusal sahneler yaşandı. O Ses Türkiye yarışması son bölümünde Yasemin Demir '' Annem '' adlı şarkısı ile damga vurdu. Yasemin Demir O Ses Türkiye son bölümde ...

O Ses Türkiye Son Bölüm Yasemin Demir '' Annem '' İzle

O SES TÜRKİYE son bölümünde duygusal sahneler yaşandı. O SES TÜRKİYE yarışması son bölümünde Yasemin Demir '' Annem '' adlı şarkısı ile damga vurdu. YASEMİN DEMİR, O SES TÜRKİYE son bölümde ''<İ>ANNEM'' isimli şarkıyı öyle bir söyledi ki herkesin gözleri doldu.

YASEMİN DEMİR şarkısını söylemeye çıkmadan önce annem diyince bile kendini tutamayıp ağlamaya başladı. Bu duygu ile sahneye çıkan YASEMİN DEMİR '' <İ>ANNEM '' şarkısı öyle bir söyledi ki O Ses Türkiye yarışmasında seyircilerin ısrarı sayesinde şarkıyı bir kere daha seslendirdi. YASEMİN DEMİR için ilk önce ATHENA GÖKHAN döndü. Diğer jüri üyeleri de Yasemin Demir için döndüler. Şarkı bittikten sonra izleyicilerin ''Bir daha bir daha '' sloganları karşısında ACUN ''Bir daha söylesin mi?'' diye sormak zorunda kaldı. Ve YASEMİN DEMİR bu ısrarlar karşısında '' <İ>ANNEM '' şarkısını bir kere daha söyledi.

YASEMİN DEMİR yarışmaya İzmir'den katılıyor. Aslen Urfalı olan YASEMİN DEMİR'in müzik tutkusu küçüklüğünde babasının saz çalıp söylemesi ile başlamış. Tüm jüri üyeleri niye Yasemin Demir'i kendi takımlarında istediklerini söyledikten sonra YASEMİN DEMİR'in seçimine sıra geldi. Herkes EBRU GÜNDEŞ'i seçeceğini düşünürken YASEMİN DEMİR'in GÖKHAN'ı seçiyorum demesi herkeste şaşkınlığa yol açtı. GÖKHAN ise en çok şaşıran kişi oldu,<İ> İNANAMIYORUM diye diye YASEMİN DEMİR'in yanına gitti. ACUN ILICALLI '' Gökhan duygularını öğrenelim'' diyince EBRU GÜNDEŞ '' <İ>İSTERSEN GÖKHAN'IN DEĞİL BİZİM HİSLERİMİZ ÖĞREN!'' demesi gülüşmelere neden oldu. YASEMİN DEMİR sahneden inip ayrıldıktan sonra GÖKHAN hala '' <İ>İNANAMIYORUM '' diye tekrarlıyordu.

İŞTE O ANLAR


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.