O Ses Türkiye Son Bölüm İzle Azeri İkiz Kardeşler

28 Eylül 2013 10:43

O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni ve güzel sesleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. O Ses Türkiye yeni bölümde ikiz süprizi vardı. O Ses Türkiye son bölümünde Azeri ikizler sesleri ile büyüledi.

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle Azeri İkiz Kardeşler

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni ve güzel sesleri ortaya çıkarmaya devam ediyor. O SES TÜRKİYE yeni bölümde ikiz süprizi vardı. O SES TÜRKİYE AZERİ İKİZLER sesleri ile büyüledi.


SEVİL VE SEVİNÇ SAFAROVA kardeşler, seslendirdiği şarkıları esnasında ikiz oldukları bilinmediği için jüri üyeleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı. ATHENA GÖKHAN bu şaşkınlığını acaba ses efekti var mı şeklinde yorumladı. MURAT BOZ her zamanki yaptığı gibi bakışlarını kullansa bile pek başarılı olamadı. Azeri ikizleri gören MURAT BOZ ACUN'a dönerek <İ>ACUN BUNLARI TEK Mİ SAYIYORUZ demesi seyircileri güldürdü. EBRU GÜNDEŞ' de Ebru sağdakini sen al soldakini ben alayım bunları da eleyelim diyerek HADİSE ve zaten dönmemiş ATHENA GÖKHAN'ı işaret etti. Sonuçta SEVİL VE SEVİNÇ kardeşler O SES TÜRKİYE'de EBRU GÜNDEŞ'i seçtiler. 


İŞTE SEVİL VE SEVİNÇ KARDEŞLERİN VİDEOSUSEVİL VE SEVİNÇ SAFAROVA kardeşler, O SES TÜRKİYE'nin ilk turunda 'GÖTÜR BENİ GİTTİĞİN YERE' isimli parçayı seslendirdiler ve EBRU GÜNDEŞ'in takımına katıldılar.

 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.