O Ses Türkiye Son Bölüm İzle

26 Eylül 2013 09:08

O Ses Türkiye yeni sezonunda yine ilgiyle izleniyor. Türkiye'nin her yerinden değişik sesler, değişik hayat hikayeleri ile O Ses Türkiye Star TV'de. O Ses Türkiye son bölüm izle.

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle

O SES TÜRKİYE yeni sezonu ile STAR TV'de ilgiyle izleniyor. ACUNN MEDYA yapımcılığı ile ekranlara gelen O Ses Türkiye yeni sezonunda yeni jüri üyeleri ile yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Pazartesi ve salı günleri yayınlanan O Ses Türkiye'nin jüri üyelerinden MURAT BOZ ile HADİSE geçen sezondan devam ediyorlar. O Ses Türkiye bu sezonunda MUSTAFA SANDAL ve HÜLYA AVŞAR yerine jüri olarak EBRU GÜNDEŞ ve ATHENA GÖKHAN katıldı.

O SES TÜRKİYE son bölümünde yine ilginç sahneler oldu. AZERİ İKİZ KARDEŞLER SEVİL VE SEVİNÇ SAFAROVA her dönen jüri üyesinde şaşkınlık yarattı. MURAT BOZ yine esprileri patlatarak Acun bunlar tek mi sayılıyor? ve EBRU GÜNDEŞ'e dönerek sen sağdakini al ben soldakini alayım demesi izleyenleri kahkahalara boğdu.

O Ses Türkiye yeni bölümünde öyle bir ses vardı ki hem şarkısıyla hem sesiyle hem de hayat hikayesiyle izleyenleri ekranlara kilitledi. Daha önce Antalya'da aynı sahneyi paylaştığı İBRAHİM TATLISES'in Seni Sana Bırakmam adlı şarkısını seslendirdi. ÇİĞDEM BEZCİ şarkıyı bitirdiğinde tüm jüri üyeleri dönmüştü. Ve seyirciler Bir daha bir daha diye tempo tuttular. O SES TÜRKİYE'de ÇİĞDEM BEZCİ'nin hayat hikayesi damga vurdu. Antalya'da nişanlısı ile geçirdiği trafik kazası sonucu sağ bacağını kaybeden Çiğdem'i nişanlısı hiç yalnız bırakmamış, tüm hastalığı boyunca adeta çocuğu gibi bakmış ve sonuçta evlenip bir erkek çocuk meydana getirmişler. Çiğdem Bezci bu hikayeyi anlattığı zaman salonda herkesin gözleri doldu jüri de dahil.

ÖMER KOCABAŞ'ın sahneden indirmekte zorlandılar.O SES TÜRKİYE yarışması ilginç ve komik sahnelere neden oluyor. O SES TÜRKİYE son bölümünde sahneye çıkan ÖMER KOCABAŞ Ben İnsan Değil Miyim? şarkısını seslendirdi. Maalesef jüri üyelerinden hiçbiri ÖMER KOCABAŞ için dönmedi. Ama ÖMER KOCABAŞ yarışmanın konseptini anlayamadığı için dönmedikleri halde jüriyi ikna etme çabası gülüşmeler sahne oldu.

O SES TÜRKİYE SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLA


İŞTE ÇİĞDEM BEZCİ'DEN DUYGU DOLU SAHNELER
Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.