O Ses Türkiye İzle! O Ses Türkiye'de Ersin Yılmaz Ahmet Kaya'dan Kafama Sıkar Giderim İle Ağlattı!

14 Kasım 2013 10:42

O Ses Türkiye yeni bölümde sesi ile herkesi duygulandıran bir ses vardı. Ersin Yılmaz, Ahmet Kaya'ya ait olan "Kafama Sıkar Giderim" şarkısı ile duygulu anlar yaşattı. Sesi ile de Ahmet Kaya'yı andıran Ersin Yılmaz jüriden ve izleyenlerden tam not aldı.

O Ses Türkiye İzle! O Ses Türkiye'de Ersin Yılmaz Ahmet Kaya'dan Kafama Sıkar Giderim İle Ağlattı!

O Ses Türkiye'nin bu haftaki bölümünde sahne alan Ersin Yılmaz haftanın o sesi olmaya namzet bir performans gösterdi. Ersin Yılmaz yarışmaya İstanbul/Kartal'dan katılıyor. Ersin Yılmaz, şans eseri gittiği bir yakınının düğününde bağlama çalması ve türkü söylemesi ile menajerlik yapan birisinin dikkatini çekiyor ve ondan sonra Ersin Yılmaz bu yeteneğini düğünlerde bağlama çalarak ve türkü söyleyerek geliştiriyor. Ersin Yılmaz'ın iki kız çocuğu var. Eşi ile yaşadığı bir sorunda dolayı büyük kızı 40 günlükken boşanıyorlar. Fakat 6 yıl sonra tekrar evleniyorlar ve Ersin Yılmaz'ın ikinci kız çocuğu oluyor. 

 

O Ses Türkiye yeni bölümde Ersin Yılmaz "<İ>KAFAMA SIKAR GİDERİM" şarkısını seslendirmesinden sonra seyircilerin bir daha istekleri karşısında ve Acun Ilıcalı'nın ricası üzerine şarkısı bir kere daha seslendirdi. ERSİN YILMAZ, jüri seçimini yaparken kızın isteği üzerine yaptı ve Ersin Yılmaz, O SES TÜRKİYE yarışmasında Gökhan'ın takımına katılmaya karar verdi. İşte ERSİN YILMAZ ve müthiş performansı;

 

   


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.