O Ses Türkiye Iryna Yalçın "Padam Padam" Full Kalite İzle Irina Yalçın İzle

25 Ekim 2013 08:33

O Ses Türkiye yarışmasında heyecan tam gaz devam ederken jüri üyeleri yarışmacıları daha dikkatli davranarak seçiyorlar. O Ses Türkiye yarışmasında tüm jüriyi kendine döndürmeyi başaran Belaruslu Iryna Romoniuk Yalçın Fransızca seslendirdiği "Padam Padam" şarkısı ile herkesi etkiledi.

O Ses Türkiye Iryna Yalçın 'Padam Padam' Full Kalite İzle Irina Yalçın İzle

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni ısınan başarılı Athena Gökhan ile oturaklı sakin davranışları ve kendine güvenen hareketleri ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz yarışmanın diğer jüri üyeleri.


O SES TÜRKİYE son bölümde yabancı bir yarışmacı daha katıldı. IRYNA ROMONİUK YALÇIN aslen Belaruslu. Bir yıllık evli olduğu kocası Engin Yalçın ile Polonya'da öğrenci iken karşılaşıp tanışıyorlar. Kısa bir süre sonra evlenip Türkiye'ye yerleşiyor.IRYNA ROMONİUK YALÇIN seslendirdiği Fransızca şarkı "PADAM PADAM" ile tüm jüri üyelerini kendisi için döndürmeyi başardı. Iryna Romoniuk Yalçın'ın özellikle sahnedeki rahat tavırları gözden kaçmadı ve Ebru Gündeş dile getirdi. Bundan sonra bütün jüri üyeleri IRYNA'yı kendi takımlarına katmak için kıyasıya kapıştılar. MURAT BOZ kimseye meydan vermeden epey bir süre İRİNA ile konuşması, kandırmaya çalışması EBRU GÜNDEŞ ve Hadise tarafından söylenince MURAT BOZ yine muzırlık yaparak koltuğuna gömüldü ve sustu. Tabii ki bu hareketi seyircileri güldürmeyi başardı ve çabalamasını karşılığını aldı ve IRYNA ROMONİUK YALÇIN, MURAT BOZ ile yoluna devam etmeye karar verdi.


IRYNA ROMONİUK YALÇIN'DAN "PADAM PADAM" İZLE


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.