O Ses Türkiye İkizler Damgası! O Ses Türkiye Yeni Bölümüm O Sesleri İkizler: Cemal ve Soysal

18 Kasım 2013 22:11

O Ses Türkiye yarışmasında jüri takımları için son adayları seçerken artık daha seçici olmaya başladılar. O Ses Türkiye yeni bölümde İkiz kardeşler damga vurdu! İkiz kardeşlerin performansı ile jüri üyeleri şarkının başında döndüler. Cemal ve Soysal kardeşler için jüri kapıştılar adeta!

O Ses Türkiye İkizler Damgası! O Ses Türkiye Yeni Bölümüm O Sesleri İkizler: Cemal ve Soysal

O SES TÜRKİYE 3. sezonunda değişen yeni jüri üyeleri ile değişik renkte ve farklı tonda sese sahip yarışmacıları tanıştırmaya devam ediyor. Murat Boz ve Hadise geçen sezonların jüri üyeleri O SES TÜRKİYE'nin. Yarışmaya bu sezon katılan Athena Gökhan ve Ebru Gündeş, O SES TÜRKİYE'ye farklı bir hava kattılar. Gökhan kendine has konuşması ve tavırları ile kendini kısa zamanda seyircilere, yarışmacılara ve jüriye kendini sevdirmeyi başardı. Ebru Gündeş, O SES TÜRKİYE'ye kendinden emin tavırları ve yılların verdiği deneyimi ile damga vurdu. 18 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O SES TÜRKİYE yarışması renkli sahnelere konuk oldu.

O SES TÜRKİYE yarışmasında jüri takımları için son adayları seçerken artık daha seçici olmaya başladılar. O SES TÜRKİYE yeni bölümde İkiz kardeşler damga vurdu! İkiz kardeşlerin performansı ile jüri üyeleri şarkının başında döndüler. CEMAL VE SOYSAL KARDEŞLER 27 yaşındalar ve İstanbul'dan katılıyorlar yarışmaya. Aslen Artvinli olan Cemal ve Soysal, O SES TÜRKİYE'de yarışmaya performansları ile büyülediler. O SES TÜRKİYE yarışması yeni bölümde CEMAL VE SOYSAL KARDEŞLER için daha şarkının başında bütün jüri butona basarak döndüler. CEMAL VE SOYSAL kardeşler için jüri üyeleri birbirleriyle yarıştılar takımlarına katmak için. O SES TÜRKİYE'nin yeni bölümde damga vuran ikiz kardeşler Cemal ve Soysal Kardeşler çok zor bir seçimden sonra Gökhan'ın takımına katılmaya karar verdiler.

O SES TÜRKİYE CEMAL VE SOYSAL KARDEŞLERİ İZLE!


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.