O Ses Türkiye Hasan Doğru ''Caruso'' ile Opera Rüzgarı Estirdi İşte Haftanın O Sesi

05 Kasım 2013 00:39

O Ses Türkiye yarışması yeni bölümü izleyenleri ekrana bağladı yine. O Ses Türkiye yarışması ile tanınmamış duyulmamış sesleri Türkiye'ye tanıtıyor. İşte bu haftaki O Ses Türkiye'nin tanıttığı müthiş performans Hasan Doğru söylediği opera ile herkesi kendine hayran bıraktırdı.

O Ses Türkiye Hasan Doğru ''Caruso'' ile Opera Rüzgarı Estirdi İşte Haftanın O Sesi

O SES TÜRKİYE yarışması yeni yeni sesleri tanıtmaya, tanıştırmaya devam ediyor. O SES TÜRKİYE yarışması yeni sezonunda yeni kanalında yeni katılan iki jüri üyesi ile başladı. O SES TÜRKİYE yarışmasının jürisi Hadise ve Murat Boz'un yanında bu sezon katılan Ebru Gündeş ve Athena Gökhan'dan oluşuyor. EBRU GÜNDEŞ, kendine güvenen hareketleri ve oturaklı haliyle ayrı bir hava kattı yarışmaya. ATHENA GÖKHAN ise ilk başlarda acemi hareketleri ile neşe kattı yarışmaya ve iyice ısındığı yarışmada kendine has tavırları ve konuşması ile her hafta seyircileri hem güldürmeyi hem de alkışlatmayı başarıyor. HADİSE yurtdışı deneyimini ve güzelliği ile herkesi etkilemeye devam ediyor. MURAT BOZ ise yaptığı muzırlık ve esprileri ile her geçen hafta hayran sayısını artıyor.

O SES TÜRKİYE yarışmasının yeni bölümü 4 Kasım Pazartesi günü Star TV'den yayınlandı. O SES TÜRKİYE'nin dün yayınlanan bölümde hem jüriyi hem de seyircileri kendine hayran bırakan bir yarışmacı vardı. HASAN DOĞRU yarışmaya Kastamonu'dan katılıyor ve seslendirdiği opera şarkısı 'Caruso' ile ayakta alkışlandı. HASAN DOĞRU 2 sene önce opera bölümünden mezun olmuş ve şu an kendi lokantalarında çalışmaya başlamış. HASAN DOĞRU opera bölümü için açılan sözleşmeli korist (koro üyesi) alımı için sınavlarına hazırlandığını ve kazanarak operanın içine girmiş olacağını söyledi. HASAN DOĞRU hem seslendirdiği opera parçası hem de kendine has utangaç tavırları ile jüri üyelerine kendine hayran bıraktırdı ve ayakta alkışlandı. İşte HASAN DOĞRU ve seslendirdiği 'Caruso' parçası;

HASAN DOĞRU ''CARUSO'' PERFORMANSINI İZLEMEK İÇİN TIKLA!


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.