O Ses Türkiye Geçen Sene Kovulan Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye'ye Geri Döndü!

13 Kasım 2013 12:45

O Ses Türkiye yarışması yeni bölümde hiç beklenmeyen bir yarışmacı vardı. O Ses Türkiye geçen sezonda katılan ama bir talihsizlik yaşayan Nur Cennet Uçar, 180 derece değişimle yeniden katılmış. O Ses Türkiye yarışmasında herkesi şaşırtan Nur Cennet Uçar performansı burada!

O Ses Türkiye Geçen Sene Kovulan Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye'ye Geri Döndü!

O SES TÜRKİYE yarışması yeni sezonunda değişen jüri üyeleri ile yine en çok izlenen program arasında yerini aldı. O SES TÜRKİYE yarışmasında geçen sezonda jürilik yapan Mustafa Sandal ve Hülya Avşar yerine Athena Gökhan ve Ebru Gündeş katıldı. O SES TÜRKİYE'de yeni jüri üyelerinden Athena Gökhan kendine has tavırları ve yorumları ile seyirciyi kendine bağlamayı ve O SES TÜRKİYE reytingini yükseltmeyi başardı. O SES TÜRKİYE yeni jüri üyesi yılların değişmeyen sesi Ebru Gündeş, ilk geldiği günden bu yana kendine güvenen hali ve tavırları ile herkesi büyülemeye devam ediyor. O SES TÜRKİYE'nin diğer iki jürisi güzelliği ve sesiyle Hadise ve muzır tavırları ile esprileri ile Murat Boz.

O SES TÜRKİYE yarışmasının geçen sezonunda en çok konuşulan yarışmacısı olan NUR CENNET UÇAR bu sezon yine O SES TÜRKİYE yarışmasına katılarak 4 jüri üyesini de döndürmeyi başardı. Geçen sezon katıldığı O SES TÜRKİYE yarışmasında sahnede yaptığı bazı hareketlerden dolayı Murat Boz ve Hadise döndüğü halde Acun tarafından yarışmadan elenmişti. O SES TÜRKİYE yarışması kendisine bir şans daha verdi ve bu sezon katıldığı O SES TÜRKİYE yarışmasında 4 jüri üyesini de performansı ile döndürmeyi başardı. Murat Boz ve Hadise, NUR CENNET UÇAR'ı tanıdıkları için geçen seneden bu yana kendisinde olan değişimin farkına vardılar ve bunu dile getirdiler. Nur Cennet Uçar, O SES TÜRKİYE'de Gökhan'ı seçerek herkesi şaşırttı.

O SES TÜRKİYE NUR CENNET UÇAR

NUR CENNET UÇAR'IN GEÇEN SEZON O SES TÜRKİYE PERFORMANSI SONRASI OLANLAR


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.