O Ses Türkiye Ebru Gündeş Gökhan'a Fırça! O Ses Türkiye Gökhan Ortalığı Karıştırdı!

18 Kasım 2013 22:44

O Ses Türkiye yarışması yeni bölümde Gökhan yaptığı hareketler ile konuşması ile ortalığı karıştırdı. O Ses Türkiye'nin yeni yüzü Gökhan yine ortalığı karıştırdı. O Ses Türkiye yeni bölümde Corç Şeker'i kendi takımına katmak için yaptıkları yüzünden Ebru Gündeş'ten fırça yedi Gökhan!

O Ses Türkiye Ebru Gündeş Gökhan'a Fırça! O Ses Türkiye Gökhan Ortalığı Karıştırdı!

O SES TÜRKİYE 3. sezonunda değişen yeni jüri üyeleri ile değişik renkte ve farklı tonda sese sahip yarışmacıları tanıştırmaya devam ediyor. Murat Boz ve Hadise geçen sezonların jüri üyeleri O SES TÜRKİYE'nin. Yarışmaya bu sezon katılan Athena Gökhan ve Ebru Gündeş, O SES TÜRKİYE'ye farklı bir hava kattılar. Gökhan kendine has konuşması ve tavırları ile kendini kısa zamanda seyircilere, yarışmacılara ve jüriye kendini sevdirmeyi başardı. Ebru Gündeş, O SES TÜRKİYE'ye kendinden emin tavırları ve yılların verdiği deneyimi ile damga vurdu. 18 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O SES TÜRKİYE yarışması renkli sahnelere konuk oldu.

O SES TÜRKİYE yarışması yeni bölümde Gökhan yaptığı hareketler ile konuşması ile ortalığı karıştırdı. O SES TÜRKİYE'nin yeni yüzü GÖKHAN yine ortalığı karıştırdı. O SES TÜRKİYE yeni bölümde Corç Şeker'i kendi takımına katmak için yaptıkları yüzünden Ebru Gündeş'ten fırça yedi Gökhan! CORÇ ŞEKER söylediği "Sessiz Gemi" ile jüriyi hayran bıraktı. Gökhan, Corç Şeker'i ikna etmek için söylediği sözler ile ortalığı karıştırdı ama EBRU GÜNDEŞ'ten fırça yemekten kurtulamadı. Ebru Gündeş sonunda dayanamayıp "Çirkefsin!" diyerek takıldı Gökhan'a. CORÇ ŞEKER için kapışan jüri arasındaki kapışma seyredilmeye değerdi. O SES TÜRKİYE'nin sempatik jürisi Gökhan, MURAT BOZ ve Ebru Gündeş'in yarışmacı Corç Şeker'i ikna etmek için söz aldıkları zaman "Bunları boş ver beni seç" şeklinde hareket yaparken yakalandı. O SES TÜRKİYE yarışmasında jüriler takımların alacakları son yarışmacıları katmak isterlerken bütün kozlarını ortaya koyuyorlar. 

O SES TÜRKİYE YENİ BÖLÜM İZLE


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.