O Ses Türkiye'de Haftanın Düellosunu İzle! O Ses Türkiye Son Bölümden Müthiş Düello: Yasemin Demir&Esra Eren Full İzle

25 Kasım 2013 22:07

O Ses Türkiye yeni bölümde ikinci turda düellolar jüri üyeleri için zor geçiyor. O Ses Türkiye yarışmasının 25-26 Kasım düelloları burada. O Ses Türkiye son bölümde Gökhan'ın takımındaki Yasemin Demir ve Esra Eren'in düellosu izleyenler keyifli anlar yaşattı. O Ses Türkiye'ye Yasemin Demir ve Esra Eren kapışması damga vurdu. O Ses Türkiye haftanın düelloları burada!

O Ses Türkiye'de Haftanın Düellosunu İzle! O Ses Türkiye Son Bölümden Müthiş Düello: Yasemin Demir&Esra Eren Full İzle

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O SES TÜRKİYE'de düellolar başladı. Düellolar kimler arasında olacak? Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar bu akşam başlıyor. Takımlarını oluşturan EBRU GÜNDEŞ, GÖKHAN ÖZOĞUZ, HADİSE  ve MURAT BOZ ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O SES TÜRKİYE'de düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.  

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O Ses Türkiye yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadise ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı  Murat Boz, O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar. O Ses Türkiye yeni bölümde ayrı bir heyecan var. O Ses Türkiye jürileri son yarışmacı adayları kadrolarına katmak için birbirleriyle yarışacaklar. O Ses Türkiye son hız yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de. O Ses Türkiye izlemek için gerekli link aşağıdadır. O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00 de.

25 Kasım 2013 Pazartesi yayınlanan O SES TÜRKİYE'de Gökhan'ın takımında bulunan birbirinden güçlü iki sesi kuvvetli bir şarkı ile düellosu nefesleri kesti. O SES TÜRKİYE'de Yasemin Demir ile Esra Eren'in düellosu sonrasında izleyenlerin ısrarı üzerine performanslarını bir kere daha tekrarladılar ve uzun süreli alkış topladılar. O SES TÜRKİYE'de nefesleri kesen haftanın düellosunda Gökhan seçim yapmakta zorlandı. O Ses Türkiye'de Gökhan bu ikili arasındaki düello sırasında şekilden şekile girdi. O SES TÜRKİYE'nin bu haftaki bölümüne damga vuran düello nefes nefese geçti. O SES TÜRKİYE'de haftanın düellosunun galibi Yasemin Demir oldu. O SES TÜRKİYE'de haftanın düellosunu kaybeden Esra Eren için üç jüri üyesi de düğmeye basarak kendi takımlarına istediler. O SES TÜRKİYE'nin renkli jüri üyesi Gökhan da düğmeye basarak Esra Eren'i tekrar kendi kadrosuna katmak istedi ama kural gereği elediği yarışmacıyı alamadı. O Ses Türkiye'de Esra Eren, Ebru Gündeş'ın takımına katılmayı seçti. 

O SES TÜRKİYE SON BÖLÜM TÜM DÜELLOLAR FULL İZLE


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.