O Ses Türkiye'de Haftaya Damga Vuran Düello: Tuğçe Gendigelen - Sevil & Sevinç - Özden Çavuş "Türkan"

19 Kasım 2013 23:36

O Ses Türkiye'de haftanın düellosu Ebru Gündeş'in takımında yer alan üçlü arasında gerçekleşti. O Ses Türkiye'de haftanın o sesleri seçilen üçlü arasında zevkli bir çekişme yaşandı. O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş'in takımında yer alan Tuğçe - Azeri İkizler - Özden düellosu zorlu geçti.

O Ses Türkiye'de Haftaya Damga Vuran Düello: Tuğçe Gendigelen - Sevil & Sevinç - Özden Çavuş 'Türkan'

İzlenme rekorları kıran yarışma programı O SES TÜRKİYE'de düellolar başladı. Düellolar kimler arasında olacak? Haftalar süren elemelerden sonra yarışmada düellolar bu akşam başlıyor. O SES TÜRKİYE'de takımlarını oluşturan Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Hadise  ve Murat Boz ekiplerinde yer alan yarışmacıları karşı karşıya getirecekler. O SES TÜRKİYE'de düellolar ekran başındaki izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak.  

O SES TÜRKİYE'de haftanın düellosu Ebru Gündeş'in takımında yer alan üçlü arasında gerçekleşti. O SES TÜRKİYE'de haftanın o sesleri seçilen üçlü arasında zevkli bir çekişme yaşandı. O SES TÜRKİYE'de Ebru Gündeş'in takımında yer alan Tuğçe - Azeri İkizler - Özden düellosu zorlu geçti. O SES TÜRKİYE'de haftanın sesleri seçilen yarışmacılar arasındaki düello O SES TÜRKİYE'nin haftanın düellosu seçildi. Ebru Gündeş için zor bir seçim vardı. O SES TÜRKİYE'de Tuğçe Gendigelen, Sevil&Sevinç Safarova ve Özden Çavuş arasındaki düellonun galibi Tuğçe Gendigelen oldu.

O SES TÜRKİYE'DE HAFTANIN DÜELLOSU: TUĞÇE GENDİGELEN - SEVİL & SEVİNÇ - ÖZDEN ÇAVUŞ "TÜRKAN"


Haberle İlgili Yorumlar


...: sesi güzel olan değil hareketli olan şeçilmiş yazık olmuş diğerlerine

AYDAN SAFAROVA: evetTugce Gendigelen secildi

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.