O Ses Türkiye'de Hadise Ve Petek Akçakaya'nın Müthiş Düeti

06 Kasım 2013 08:32

O Ses Türkiye yarışmasında haftaya damga vuran olay Hadise ile Petek Akçakaya'nın yaptıkları müthiş düet oldu. O Ses Türkiye'de Petek Akçakaya, I'm Outta Love şarkısı ile büyük beğeni topladı. Petek Akçakaya'nın Hadise ile yaptıkları düet ise haftaya damgasını vurdu. İşte o müthiş anlar

O Ses Türkiye'de Hadise Ve Petek Akçakaya'nın Müthiş Düeti

O SES TÜRKİYE yarışması yeni yeni sesleri tanıtmaya, tanıştırmaya devam ediyor. O SES TÜRKİYE yarışması yeni sezonunda yeni kanalında yeni katılan iki jüri üyesi ile başladı. O SES TÜRKİYE yarışmasının jürisi Hadise ve Murat Boz'un yanında bu sezon katılan Ebru Gündeş ve Athena Gökhan'dan oluşuyor. EBRU GÜNDEŞ, kendine güvenen hareketleri ve oturaklı haliyle ayrı bir hava kattı yarışmaya. ATHENA GÖKHAN ise ilk başlarda acemi hareketleri ile neşe kattı yarışmaya ve iyice ısındığı yarışmada kendine has tavırları ve konuşması ile her hafta seyircileri hem güldürmeyi hem de kendini alkışlatmayı başarıyor. HADİSE yurtdışı deneyimini ve güzelliği ile herkesi etkilemeye devam ediyor. MURAT BOZ ise yaptığı muzırlık ve esprileri ile her geçen hafta hayran sayısını artıyor.

O SES TÜRKİYE yarışması son bölümünde sahne alan PETEK AKÇAKAYA söylediği "I'm Outta Love" şarkısı ile jüriyi etkilemeyi başardı. PETEK AKÇAKAYA yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Mimar Sinan Üniversitesi Opera bölümü öğrencisi olan PETEK AKÇAKAYA 27 yaşında. Babasının hobi olarak bateri çaldığını söyleyen PETEK AKÇAKAYA abisinin de elektro gitar çaldığını ve müziğe ilgisinin abisi ve babasının daha küçük yaşta konserlere götürmesi ile başladığını söyledi. 13 yaşından beri şarkı söyleyen PETEK AKÇAKAYA I'm Outta Love şarkısı ile jüriyi ve seyircileri etkilemeyi başardı ve HADİSE ile müthiş bir düetin sonunda HADİSE'nin takımına katıldı.

PETEK AKÇAKAYA VE HADİSE'DEN MÜTHİŞ DÜET


Haberle İlgili Yorumlar


UFUK MAYDA: Cok harika yarışma ben hadiseye hastayim cok guzel

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.