O Ses Türkiye'de Hadise ve Hazal Sirman Düet Yaptı " We Found Love " Söylediler

21 Ekim 2013 23:37

O Ses Türkiye son bölümünde ender rastlanan sahnelerden biri daha yaşandı. Hazal Sirman " We found love " şarkısını seslendirdikten sonra kendisi için dönen Hadise ile beraber söyledi. Hazal Sirman daha sonra izleyenlerin ısrarı üzerine şarkıyı bir kere daha seslendirdi.

O Ses Türkiye'de Hadise ve Hazal Sirman Düet Yaptı ' We Found Love ' Söylediler

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan ATHENA grubunun solisti GÖKHAN Özoğuz ile EBRU GÜNDEŞ farklılık katmayı başardılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de. O SES TÜRKİYE yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA GÖKHAN ile oturaklı, kendinden emin ve sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan, yaptığı muzırlıkları ile esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O Ses Türkiye'yi izletmeye devam ediyorlar.

O SES TÜRKİYE son bölümde HAZAL SİRMAN"WE FOUND LOVE"şarkısını seslendirdi. HAZAL SİRMAN için dönen sadece Hadise oldu. HADİSE, sahneye HAZAL SİRMAN'ın yanına giderek şarkıyı beraber söylediler. HAZAL SİRMAN 18 yaşında, lise son sınıf öğrencisi ve piyano çalıyor. HAZAL SİRMAN ile beraber HADİSE'nin şarkıda düet yapması O SES TÜRKİYE yarışması son bölümde damga vurdu. HAZAL SİRMAN, seyircilerin ısrarlı isteği karşısında şarkıyı bir kere daha söyledi. HAZAL SİRMAN kendini için dönen HADİSE'nin takımına katıldı.

HAZAL SİRMAN"WE FOUND LOVE"İZLE


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.