O Ses Türkiye'de Geceye Damga Vuran O Ses Tuğçe Gendigelen'den Müthiş Performans!

11 Kasım 2013 23:39

O Ses Türkiye'de herkesi kendinden geçiren ve aynı zamanda yerinde duramayan yarışmacısı Tuğçe Gendigelen ile tanıştı. Tuğçe Gendigelen, uzun saçları ve renkli dansı ile herkesi kilitledi adeta. Tuğçe Gendigelen yarışmanın en renkli yüzü oldu şimdiden. İşte o performans;

O Ses Türkiye'de Geceye Damga Vuran O Ses Tuğçe Gendigelen'den Müthiş Performans!

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. 

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O SES TÜRKİYE'yi izletmeye devam ediyorlar.

O SES TÜRKİYE'de yeni bölümde çok renkli ve ilginç bir yarışmacı ile tanıştılar. Aslen Azerbeycanlı olan TUĞÇE GENDİGELEN yarışmaya Eskişehir'den katılıyor. Eskişehir'de İngilizce Öğretmenliği eğitimi gören bu renkli kişilik TUĞÇE GENDİGELEN "Rengarenk" şarkısını Hintçe, Arapça ve İngilizce olmak üzere üç dilde seslendirdi. Konya doğumlu 23 yaşındaki TUĞÇE GENDİGELEN 15 yılda Ankara'da yaşamış. TUĞÇE GENDİGELEN, izleyicilerin ısrarı ve Hadise'nin "Ben geç döndüm göremedim dans mı ediyordu?" demesi üzerine şarkısını bir kere daha söyledi ve salonu bir kere daha enerjisiyle kendinden geçirdi. Arapça, İngilizce ve Türkçe olmak üzere yirmiden fazla bestesi bulunan TUĞÇE GENDİGELEN ilk bestesini de 7 yaşında yapmış. Tuğçe Gendigelen'in jüri seçimi sırasındaki diyaloglar izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. Tuğçe Gendigelen, O SES TÜRKİYE yarışmasında Ebru Gündeş'in takımına katılmaya karar verdi.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.