O Ses Türkiye'de Ersin Yılmaz, Ahmet Kaya'yı Andıran Sesi ile Herkesi Duygulandırdı!

11 Kasım 2013 23:01

O Ses Türkiye yeni bölümde sesi ile herkesi duygulandıran bir ses vardı. Ersin Yılmaz, Ahmet Kaya'ya ait olan "Kafama Sıkar Giderim" şarkısı ile duygulu anlar yaşattı. Sesi ile de Ahmet Kaya'yı andıran Ersin Yılmaz jüriden ve izleyenlerden tam not aldı.

O Ses Türkiye'de Ersin Yılmaz, Ahmet Kaya'yı Andıran Sesi ile Herkesi Duygulandırdı!

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu sezon katılan Athena grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile EBRU GÜNDEŞ yavaş yavaş ısınmaya başladılar. O SES TÜRKİYE bu akşam Star TV'de.O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. 

Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına iki yeni jüri üyesi katıldı. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı ATHENA grubunun solisti GÖKHAN ÖZOĞUZ ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan EBRU GÜNDEŞ. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile HADİSE ve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı MURAT BOZ O SES TÜRKİYE'yi izletmeye devam ediyorlar.

O SES TÜRKİYE'nin haftanın o sesi olmaya namzet birisi vardı. ERSİN YILMAZ yarışmaya İstanbul'dan Kartal'dan katılıyor. ERSİN YILMAZ, şans eseri gittiği bir yakınının düğününde bağlama çalması ve türkü söylemesi ile menajerlik yapan birisinin dikkatini çekiyor ve ondan sonra ERSİN YILMAZ bu yeteneğini düğünlerde bağlama çalarak ve türkü söyleyerek geliştiriyor. ERSİN YILMAZ'ın iki kız çocuğu var. Eşi ile yaşadığı bir sorunda dolayı büyük kızı 40 günlükken boşanıyorlar. Fakat 6 yıl sonra tekrar evleniyorlar ve ERSİN YILMAZ'ın ikinci kız çocuğu oluyor. ERSİN YILMAZ "KAFAMA SIKAR GİDERİM" şarkısını seslendirmesinden sonra seyircilerin bir daha bir daha" istekleri karşısında ve Acun Ilıcalı'nın ricası üzerine şarkısı bir kere daha seslendirdi. ERSİN YILMAZ, jüri seçimini yaparken kızın isteği üzerine yaptı ve ERSİN YILMAZ, O Ses Türkiye yarışmasında Gökhan'ın takımına katılmaya karar verdi. İşte ERSİN YILMAZ ve müthiş performansı;

ERSİN YILMAZ "KAFAMA SIKAR GİDERİM" PERFORMANSI İÇİN TIKLA!


Haberle İlgili Yorumlar


TUBA GOK: ya o ebru neden donduki ahmet kayaya tepki gosterenlerdendisimdi hic birsey olmamis gibi sarkiya eslik ediyo

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.