O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Türkiye'yi Ağlatan Ses Seni Sana Bırakmam

28 Eylül 2013 09:41

O Ses Türkiye son bölümünde kürsüye çıkan Çiğdem Bezci Seni Sana Bırakma şarkısını seslendirdi. Çiğdem Bezci'nin hem şarkıyı söylerken gösterdiği performans hem de yaşadığı olayları anlatması izleyenleri ve jüri üyelerini duygulandırdı. Çiğdem Bezci kimdir?

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci Türkiye'yi Ağlatan Ses Seni Sana Bırakmam

O SES TÜRKİYE son bölümünde kürsüye çıkan ÇİĞDEM BEZCİ Seni Sana Bırakma şarkısını seslendirdi. ÇİĞDEM BEZCİ'nin hem şarkıyı söylerken gösterdiği performans hem de yaşadığı olayları anlatması izleyenleri ve jüri üyelerini duygulandırdı. Peki Çiğdem Bezci kimdir?

ÇİĞDEM BEZCİ önceleri Antalya'da mankenlik ve şarkıcılık yaparken İBRAHİM TATLISES ile aynı sahneyi paylaşmıştır. Antalya tanıştığı kocası Alper Bezci ile 15 Ekim 2009 yılında geçirdiği trafik kazasından sağ bacağını komple kaybetmiş. Yaklaşık 200 gün süren tedavisi boyunca Alper Bezci, Çiğdem Yüce'yi hiç yalnız bırakmamış, hep yanında olmuşve destek olmuştur. Çiğdem Yüce, hastaneden çıktıktan sonra Alper Bezci ile evlenip Bezci soyadını almış ve bu evlilikten bir de erkek çoçukları olmuştur. ÇİĞDEM BEZCi'nin O SES TÜRKİYE'ye katılması da ALPER BEZCİ'nin ÇİĞDEM BEZCİ'ye süprizi olmuştur. Alper Bezci, ÇİĞDEM BEZCİ'den habersiz olarak onun yerine başvurmuş ve sonra seni bir yere götüreceğim süprizim var sana diyerek O SES TÜRKİYE Antalya elemelerine götürmüş.

ÇİĞDEM BEZCİ hem şarkıyı söylerken hem şarkı sonra anlattığı hikayesi ile jüri üyeleri başta olmak üzere tüm izleyenlerin gönlünde taht kurdu. ÇİĞDEM BEZCİ, O SES TÜRKİYE'de EBRU GÜNDEŞ'in takımına katılmayı seçti. ÇİĞDEM BEZCİ şu an bile O SES TÜRKİYE Yeni Sezonunun şampiyonu ilan edilmiş durumda.

ÇİĞDEM BEZCİ VE SENİ SANA BIRAKMAM ŞARKISINI SEYRETMEK İÇİN TIKLA


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.