O Ses Türkiye Çiğdem Bezci İbrahim Tatlıses Aynı Sahneyi Paylaşmış

25 Eylül 2013 14:30

O Ses Türkiye yeni bölümünde Çiğdem Bezci fırtınası vardı. Çiğdem Bezci seslendirdiği Seni Sana Bırakmam şarkısı ile herkesi duygulandırdı. Çiğdem Bezci Ve O Ses Türkiye izlemek için Tıkla!

O Ses Türkiye Çiğdem Bezci İbrahim Tatlıses Aynı Sahneyi Paylaşmış

O SES TÜRKİYE yarışmasında jüri üyeleri yarışmacıyı değerlendirirken sadece sesine değil aynı zamanda seslendirdikleri şarkıya kattığı duygu da değerlendirirler. Özellikle seslendirilen şarkı kuvvetli bir sese ait ise aynı duyguyu yakalamaya çalışırlar. ÇİĞDEM BEZCİ'nin seslendirdiği şarkıyı İBRAHİM TATLISES gibi Türkiye'nin en kuvvetli sesi söylemiş olmasına rağmen ÇİĞDEM BEZCİ öyle bir söyledi ki şarkıyı seyirciler '' Bir daha bir daha '' diye tempo tuttular.

ÇİĞDEM BEZCİ güzel ve kuvvetli sesi ile söylediği şarkısı ile izleyenleri gözlerini doldurdu. Jüri üyelerinin hepsinin beğenisini kazanan ÇİĞDEM BEZCİ sahneye koltuk değneyi ile çıktı. ÇİĞDEM BEZCİ hayat hikayesini anlatması salonu sessizliğe bürüdü. Yarışmacı Antalya'da iken nişanlısı ile geçirdiği trafik kazası sonrası sağ bacağını kaybetmiş. Nişanlısı bu zamanlarda hep yanında olmuş ve destek olmuş. daha sonra evlendiği nişanlısından evlenip bir erkek çocuk sahibi olmuş. ÇİĞDEM BEZCİ aynı zamanda Antalya'da iken İBRAHİM TATLISES ile aynı sahneyi paylaşmış.

O SES TÜRKİYE'nin iddialı isimlerinden ÇİĞDEM BEZCİ'nin hayat hikayesi izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

O SES TÜRKİYE isimlerinden ÇİĞDEM BEZCİ Seni Sana Bırakmam adlı şarkıyı seslendirdi. Sesi ile jüriyi etkileyen ÇİĞDEM BEZCİ, 4 jüri üyesinin dönmesi ile gözleri doldu. EBRU GÜNDEŞ'in 'niye ağlıyorsun' sorusuna 'şu an ayakta duramıyorum heyecandan değil mutluluktan' diyerek cevapladı. ÇİĞDEM BEZCİ geçirmiş olduğu trafik kazasını ve bu kaza sonucu sağ ayağını kaybettiğini ve kocasının bu zamanından hiç yalnız bırakmayarak sürekli ilgilendiğini ve ona baktığını anlatması jüri üyelerini duygulandırdı, seyircilerden bazıları gözyaşlarını tutamadı. EBRU GÜNDEŞ ve HADİSE sahneye çıkarak ÇİĞDEM BEZCİ ile beraber Seni Sana Bırakmam şarkısını beraber söylediler.

ÇİĞDEM BEZCİ, O SES TÜRKİYE'nin ilk turunda 'SENİ SANA BIRAKMAM' isimli parçayı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in takımına katıldı.

ÇİĞDEM BEZCİ VE SENİ SANA BIRAKMAM ŞARKISINI SEYRETMEK İÇİN TIKLA
Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.