O Ses Türkiye 11. Bölüm İzle - O Ses Türkiye Yeni Bölümü İzle (28 Ekim 2013 Pazartesi Saat 20:00)

28 Ekim 2013 12:13

Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye'de bu akşam hem jürinin hem de izleyicilerin karşısına yeni sesler çıkıyor. O Ses Türkiye yarışmasında jürinin onayından geçmek iyice zorlaştı işte O Ses Türkiye 11. bölüm fragmanı ve O Ses Türkiye canlı izleme bağlantısı...

O Ses Türkiye 11. Bölüm İzle - O Ses Türkiye Yeni Bölümü İzle (28 Ekim 2013 Pazartesi Saat 20:00)

O SES TÜRKİYE yeni sezonunda yeni jüri üyeleriyle ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Bu akşam da O SES TÜRKİYE gerek jürileri gerekse de yarışmacıları ile güzel, farklı veya komik anlara sahne olacak. Yarışmaya iyice ısınan yeni jüri üyeleri Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile Ebru Gündeş de O Ses Türkiye yarışmasına renk katıyor. O SES TÜRKİYE yarışmasının yeni bölümü bu akşam Star TV'den izlenebilecek. O Ses Türkiye yeni bölümleri yeni yarışmacıları ile büyülemeye devam ediyor. Türkiye'nin gizli kalmış seslerini ortaya çıkaran O SES TÜRKİYE yarışmasına bu sezon iki yeni jüri üyesi dahil oldu. O SES TÜRKİYE'nin yeni jüri üyeleri acemi hareketleri ile yeni yeni ısınan başarılı Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oturaklı sakin davranışları ile ayrı bir renk katan Ebru Gündeş. Neşeli ve sempatik hareketleri ve güzelliği ile Hadiseve bakışları ile yarışmacıları etkilemeye çalışan esprileri ile herkesi güldüren başarılı şarkıcı Murat Boz O SES TÜRKİYE'yi izletmeye devam ediyorlar.


O SES TÜRKİYE yeni 11. bölümü bu akşam Star TV'de saat 20.00'da. O SES TÜRKİYE yarışmasını internetten izlemek isterseniz yarışmanın yayın saatinde aşağıdaki "O SES TÜRKİYE İZLE" bağlantısına tıklamanız yeterli.

O SES TÜRKİYE İZLE (Star TV Canlı İzle Saat: 20.00)

O SES TÜRKİYE 11. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.